Michal Malátný vystoupí s jazz big bandem

  • Michal Malátný vystoupí s jazz big bandem
    • 15.08.2017
    • Tisk

    Kapela Chinaski se letos v létě neobjevila na žádném festivalu. O to víc se fanoušci těší na její podzimní turné. Jednomu muzikantovi se ale podařilo frontmana Michala Malátného dostat na pódium ještě před začátkem šňůry.

    Sdílejte článek:

Michal Malátný z Chinaski bude hostem exkluzivní hudební show big bandu Original Vintage Orchestra v pražské Lucerně.

Stane se tak konkrétně v pondělí 2. října 2017.

O tom, že půjde o velkolepou akci svědčí i fakt, že se na jednom pódiu sejdou jeden z našich nejlepších saxofonistů Petr Kroutil, swingová hvězda z Los Angeles Chuck Wansley, už zmíněný Michal Malátný a řada dalších skvělých hudebníků.

"Máme velkou radost, že Michal Malátný přijal naši nabídku a bude s námi v Lucerně vystupovat. Musím řícr, že opravdu je na co se těšit, máme v rukávu další hudební esa české scény, ale nemůžeme našim fanouškům všechno prozradit předem a připravit je o překvapení,“ komentuje akci poněku tajemně kapelník big bandu Petr Kroutil.

 

Nezbývá, než hádat, jestli dalším hostem v Lucerně bude třeba král českého rocku, zlatý slavík, muzikálová hvězda nebo některá z tuzemských zpěvaček.

Original Vintage Orchestra se po velmi náročném roce nefláká ani v létě. Hudebníci za sebou kromě pravidelného vystoupení na Lávce mají také velmi úspěšný koncert na Slovensku.

V nejbližších dnech je čekají festivaly v Karviné, Veltrusech a Liberci.

"Práce je dost a jsme za to rádi. Naše show je jedinečná a v Evropě nenajdete nic podobného. Rád se dívám napříč publikem a baví mě sledovat, že na naše vystoupení chodí jak náctiletí, tak lidé pokročilejšího věku a všichni se skvěle baví. Každý si během našeho účinkování najde to svoje,“ doplňuje kapelník.

www.vintageorchestra.com

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze