Fenomenální Hans Zimmer vydá živák z Prahy

  • Fenomenální Hans Zimmer vydá živák z Prahy Fotogalerie (1)
    • 10.08.2017
    • Tisk

    Fenomenální skladatel filmové hudby Hans Zimmer připravuje koncertní film a live album "Live in Prague". Jeho název jasně nepovídá, proč je pro nás významný a kde byl materiál pořízen. Oscarový hudební skladatel v těchto dnech v Americe dokončuje turné, jehož byl pražský koncert součástí. 

    Sdílejte článek:

Live in Prague vyjde 3. listopadu 2017 v několika formátech.

Nebudou chybět DVD, Blu-ray, 2CD, 4LP set a deluxe edice.

Koncertní film dokumentuje vystoupení z pražské O2 Areny, kde Hans Zimmer 7. května 2016 vystoupil společně s dva a sedmdesátičlenným Českým národním symfonickým orchestrem, smíšeným sborem a kytaristou Johnnym Marrem z kapely Smiths, který se skladatelem spolupracoval na soundtracích k filmům PočátekAmazing Spider-Man 2.

Už džív Zimmer časopisu Rolling Stone prozradil, že to byl právě Marr, kdo ho přesvědčil, aby opustil nahrávací studio a začal koncertovat.

"Splupracoval jsem s Johnnym Marrem a Pharrellem. Vzpomínám si, jak jsem seděl na gauči, po pravé ruce seděl jeden z nich, po mé levé ruce druhý. Jako jeden muž prohlásili: ´No tak Hansi! Musíš vyjít z této místnosti. Musíš se podívat publiku přímo do očí. A nejen to, taky mu jistým způsobem poděkovat´."

Live in Prague bude obsahovat celkem patnáct skladeb napříč celou kariérou úspěšného skladatele včetně hudby z trilogie Temný rytíř, Pirátů z Karibiku, Gladiátora nebo Lvího krále

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.