Cirkus Ponorka roztančí i sochy na Vltavě

  • Cirkus Ponorka roztančí i sochy na Vltavě
    • 17.07.2017
    • Tisk

    Léto, voda, sochy a hudba - festival Sculpture Line, který od začátku června zpestřuje pražské ulice i zákoutí originálními sochami současných autorů, zve tuto středu 19. července od 19:00 hodin na koncert Cirkusu Ponorka na Terase Galerie Mánes.

    Sdílejte článek:

Kromě skvělé hudby je zaručený i krásný výhled na nábřeží a na dvě originální festivalové instalace. 

Žlutá "Chobotnice" Viktora Paluše vystupuje z Vltavy přímo pod Mánesem a "Avarice" Marka Mosera se hrdě vyjímá před Tančícím domem.

Vstup na celou akci je zdarma. 

Circus Ponorka je Honza Ponocný. Honza Ponocný je Circus Ponorka. Na pódiu si vystačí sám.

A nuda to rozhodně není. Budete překvapeni, jaká kouzla se odehrají pod jeho rukama, ale i nohama. V ruce drží kytaru, na zemi má spoustu hudebních vychytávek a před sebou mikrofony.

 

 To jsou věci, které dokáže proměnit v celou kapelu. Ještě víc budete překvapeni, jak to celé dohromady a zároveň v jedné osobě dokonale zní. 

Sculpture Line festival umisťuje současná sochařská díla tuzemských i zahraničních umělců do veřejného prostoru tak, aby do něj vnesla nové emoce, dala mu novou tvář a naznačila nové příběhy.

Záměrem expozice je ozvláštnit a obohatit veřejný prostor pod širým nebem, nabídnout nový pohled na Prahu i na samotná umělecká díla.

Každá z jedenadvaceti zastávek této "sochařské linky" je unikátní autorskou poctou Praze jako magickému městu, neustále inspirujícímu k novým kreativním příběhům.

Festival potrvá do konce září.

www.sculpturline.cz

Podobní interpreti

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz