Jelen odstartuje hudební maraton na Střeláku

  • Jelen odstartuje hudební maraton na Střeláku
    • 13.06.2017
    • Tisk

    Velká scéna Letňáku 2017 na Střeleckém ostrově zahájí program koncertní sezóny, která potrvá přes celé prázdniny až do konce září.

    Sdílejte článek:

První kapelou, která se objeví na pódiu, bude skupina Jelen s řadou vzácných hudebních hostů.

V průběhu června můžete dále slyšet například Pražský komorní kytarový orchestr, Bigband Biskupská nebo navštívit Jazz&Wine Fest a spojit tak příjemnou hudbu s ochutnávkou kvalitního vína a jídla.

"Ačkoliv na Střeleckém ostrově jedeme už přes měsíc, pro někoho možná Letňák odstartuje až teď v červnu. Začínáme totiž s koncerty na Velké scéně, které pojedou až do konce září. Jako jedni z prvních si pódium letos odzkouší Jeleni, mladá a talentovaná kapela, která si navíc na ostrov přizvala i řadu hudebních hostů. Neváhejte tedy dorazit, a to v neděli 18. června, startujeme už v 17 hodin,“ zve za pořadatele David Pešek Dvořák.

 

Velká scéna bude dále v červnu hostit sérii Promenádních koncertů.

V pondělí 12. června bylo možné slyšet Pražský komorní kytarový orchestr, následně 26. června přijde na řadu Bigband Biskupská.

Ten, kdo chce spojit hudební zážitek s tím gurmánským spojeným s popíjením kvalitního vína, zavítá na dvoudenní Jazz & Wine Fest, který se uskuteční 16. a 17. června a kromě dobrého jídla a vína nabídne řadu hudebních vystoupení.

Pozvání přijali například Top Dream Company, Cyrylik, Harmalek, Balkan Family a další.

"Pokračuje samozřejmě i Scéna Ponton. V červnu přivítá jména jako Radek Honc aka DJ Groovyluvah, Excelence, DJ IA, Jana Vaculíková & Band nebo Jan NedvědViktorem Macákem. Prostor dostane i večírek hudebního časopisu Headliner či akce Raggajungle.cz night Boat edition. Stále platí, že koncerty na Pontonu jsou pro všechny zcela zdarma,“ dodává David Pešek Dvořák.

www.letnak.cz

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.