Koncert Depeche Mode bude pod drobnohledem

  • Koncert Depeche Mode bude pod drobnohledem
    • 24.05.2017
    • Tisk

    V Praze dnes pod širým nebem ve vršovické Eden Areně vystoupí kapela Depeche Mode. Po pondělním teroristickém útoku v britském Manchesteru budou dlouho očekávanou a vyprodanou show doprovázet přísná bezpečnostní opatření.

    Sdílejte článek:

Stadion bude podle informací od pořadatelské agentury Live Nation otevřený od 16:00 hodin.

V půl šesté začne hrát formace F.O.X., o hodinu později pódium ovládnou The Raveonettes a čtvrt hodiny před osmou hodinou večerní nastoupí samotní Depeche Mode.

Oficiální prohlášení pořadatelů:

"Jsme hluboce zarmouceni tragédií v Manchesteru a naše srdce a myšlenky jsou s těmi, které tato tragická událost zasáhla.

Bezpečnost a ochrana diváků na našich akcích a na místech jejich konání jsou nejvyšší prioritou. Aktivně spolupracujeme se všemi odpovědnými složkami na zajištění bezpečnosti během našich akcí.

Všechny naše akce se budou konat podle plánu. Prosíme návštěvníky koncertů, aby zavazadla, která berou na koncerty, nepřekročila formát A4, a pomohli nám tak k rychlému a bezproblémovému vstupu do prostoru konání akce. Zároveň návštěvníky našich akcí vyzýváme, aby věnovali pozornost svému okolí a předešli tak panice a nebezpečným situacím.
Přítomnost Policie a pracovníků ostrahy na všech námi pořádaných akcích je standardní. Tyto služby jsou zaměřeny na zajištění bezpečnosti, pomoci a podpory pro všechny návštěvníky.


Žádáme návštěvníky, aby na naše akce chodili s velkým časovým předstihem."

S doporučeními ohledně dnešního koncertu přišel také Dopravní podnik hl. m. Prahy:

"Návštěvníkům koncertu Depeche Mode na fotbalovém stadionu Eden Aréna ve Vršovicích doporučujeme k přepravě na místo konání využít linku metra A do stanic Želivského nebo Strašnická, které jsou v docházkové vzdálenosti přibližně 10 až 15 minut od stadionu."

"Po ukončení koncertu bude provoz metra linky A ze stanic StrašnickáŽelivského ve směru do centra posílen. Tramvajová linka číslo 6 bude operativně prodloužena ze zastávky Kubánské náměstí do zastávky Strašnická."

"V případě zvýšené přepravní poptávky bude s ohledem na aktuální situaci posílen také provoz tramvajové linky číslo 22 jako možného spojení k linkám metra B – Karlovo náměstíC – I. P.  Pavlova, případně autobusové linky číslo 136 pro směry Jižní Město a Sídliště Čakovice."

www.livenation.cz

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz