Vypsaná Fixa zítra na Střeláku pokřtí vinyl

  • Vypsaná Fixa zítra na Střeláku pokřtí vinyl Fotogalerie (1)
    • 30.05.2017
    • Tisk

    Vypsaná Fixa pokřtí aktuální vinyl "Tady to někde je" a zahraje akustický set na pražském Letňáku, tedy na Střeleckém ostrově, na scéně Ponton. Stane se tak už zítra, úplně poslední květnový den a vstup na koncert budete mít zdarma.  

    Sdílejte článek:

Aktuální desku Tady to někde je vydala Vypsaná Fixa letos v únoru.

Zítra, ve středu 31. května, ji fanouškům představí i v podobě klasické vinylové desky.

Navíc doplněné o výpravný booklet, který je vložený do LP a mapuje příběh nahrávání tohoto alba.

"Napadlo nás, že takhle povedená záležitost by si zasloužila speciální akci  pro naše fanoušky, protože už mnoho z nich ví, že vinylový bůh je šampion. A tak vinyl pokřtíme samostatně. Každý, kdo přijde 31. května na Ponton na Střeleckém ostrově, si ho může koupit za speciální cenu 299 korun," zve na Střelecký ostrov Mardí.

 "Kdo chce, může si k tomu pořídit i lístek na koncert do Velký Lucerny - celej tenhle balíček ho vyjde na pět stovek a ještě ke všemu tam budeme my, a rádi každýmu desku podepíšeme pro něj nebo pro někoho nebo pro každýho, komu bude určen."

"Před tím zahrajeme asi půlhodinovej akustickej koncert a úplně nejlepší na tom je, že celá akce je zadarmo a jediný, co člověk potřebuje, jsou chuť a nohy.“

Kapela se přes léto bude věnovat festivalovému hraní.

Na konci října ji čeká druhá část turné Tady to někde je. Bude to celkem šestnáct koncertů po velkých městech včetně legendárního velkého sálu pražské Lucerny 20. prosince, kde už kapela vystoupila v minulosti dvakrát před plným sálem.

www.vypsanafixa.cz

Podobní interpreti

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz