Marta Kubišová chystá rozloučení v Lucerně

  • Marta Kubišová chystá rozloučení v Lucerně Fotogalerie (4)
    • 16.05.2017
    • Tisk

    Marta Kubišová se rozhodla, že letos na podzim ukončí pěveckou kariéru. V rámci turné "Marta Naposledy" objede sedm českých a čtyři slovenská města. Po "nátlaku" pražských fanoušků se pořadatelská agentura VDN promo uvolila k přidání koncertu v Praze v Lucerně.

    Sdílejte článek:

Pražská Lucerna nebyla vybrána náhodou.

Marta Kubišová v ní začínala pěveckou kariéru a po téměř dvacetiletém zákazu v prosinci 1989, tedy po pádu komunismu, tam měla první koncert.

Teď se kruh uzavírá. Marta Kubišová vystoupí v pražské Lucerně 27. října 2017 od 19ti hodin a už nyní je potvrzeno několik hostů. Na pódiu si s Martou naposledy zazpívají Václav Neckář, Aneta Langerová nebo Lucie Bílá.

"Těším se do Lucerny, do toho vroucího kotle a magického sálu, v němž jsem měla tu čest mnohokrát zpívat v první i druhé kariéře,“ přiznala Marta. „

"Vidím proto jako symbolické, že právě v Lucerně se s kapelou Petra Maláska krátce před 75. narozeninami rozloučím s pražským publikem,“ doplnila zpěvačka.

Koncert v Lucerně bude zároveň předposledním koncertem v její pěvecké kariéře. Definitivně se s fanoušky rozloučí 1. listopadu v Českých Budějovicích, v den kdy oslaví už zmíněné půlkulatiny. 

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze