Milan Cais zve na Sváteční pop do galerie

  • Milan Cais zve na Sváteční pop do galerie
    • 14.02.2017
    • Tisk

    Na tento čtvrtek 16. února přichystal multimediální umělec Milan Cais u příležitosti aktuální výstavy "Dveře dovnitř" v Galerii Villa Pellé vystoupení kapely Sváteční pop.

    Sdílejte článek:

Před samotným koncertem v galerii umělec ještě zájemce osobně provede výstavou, která doslova probíhá celým domem, a na kterou v hávu ryzí audiovizuální improvizace koncert plynule naváže.

Skupina Sváteční pop vznikla propojením hyperaktivních výtvarníků a hudebníků Petra Nikla, Milana Caise, Ondřeje Smeykala a Jiřiho Hradila, kteří našli společnou performanční řeč na hranici poetiky kabaretu, ambientu, soliterního písničkářství a úderné tancovačky.

Na scénické podobě Svátečního popu se podílí všichni zúčastnění stejným dílem, všemi možnými hudebními i vizuálními prostředky, které se zrovna hodí.

Koncert v Galerii Villa Pelé začne ve čtvrtek 16. února v 19:00 hodin, komentovaná prohlídka výstavy o hodinu dříve.  

www.villapelle.cz

 

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.