Miro Žbirka se zotavuje a chystá koncerty

  • Miro Žbirka se zotavuje a chystá koncerty Fotogalerie (1)
    • 08.02.2017
    • Tisk

    Miro Žbirka má za sebou velmi úspěšný, ale také pracovně náročný rok, který si v závěru vybral daň v podobě těžkého zápalu plic a následné hospitalizaci. Z nejhoršího je už venku, ale stále má nařízený klid. Na radu plicních odborníků stráví velkou část rekonvalescence ve Vysokých Tatrách.

    Sdílejte článek:

Přesto nepřestává  myslet na  fanoušky.

"Chtěl bych poděkovat fanouškům za masivní podporu na všech sociálních sítích i v dopisech a mailech. Moc mi pomáhali, posílali energii a přáli uzdravení. Stále na tom pracuji, ale musím ještě odpočívat. Mám tak dost času přemýšlet o tom, jak jim cosi vrátit. A něco se již rýsuje, jak se znám nebude toho málo," vzkazuje Miro Žbirka.

To, co se rýsuje, jsou přípravy na letošní Vánoční Symphonic Tour 2017.

Před šesti lety Miro Žbirka absolvoval obrovsky úspěšně Symphonic Tour

Téměř všechny koncerty byly dlouhé týdny dopředu vyprodané.

Teď by navíc rád zavítal do měst, která se na seznam posledního turné nedostala.

"Musím přiznat, že mne na tento nápad dovedly časté dotazy fanoušků. Termíny i místa už máme, jen je třeba přemýšlet o detailech, hostech a dalších věcech. Takže si na zotavovací pobyt v Tatrách beru i spoustu poznámek a moc se těším na to, jakou dám Vánočnímu Symphonic Tour finální podobu a čím ho obohatíme a jak vás překvapíme," říká Žbirka.

V Praze uvidíte Mira Žbirku v rámci prestižního Mezinárodního hudebního festivalu České doteky hudby 19. prosince 2017 v Kongresovém centru.

www.zbirka2017.cz

                                                                             

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.