Petr Bende zahajuje rok s novým klipem

  • Petr Bende zahajuje rok s novým klipem Fotogalerie (3)
    • 11.01.2017
    • Tisk

    Petr Bende koncem loňského roku vydal nové studiové album, které produkoval Dalibor Cidlinský Jr. Díky kameře a režii Vladislava Františe vznikl na titulní píseň "reSTART" videoklip, který obsahuje záběry pořízené na vánočních koncertech.

    Sdílejte článek:

Petr Bende & Band oslavili už dvacáté výročí úspěšných vánočních koncertů a s Vánočním Akustik Tour projeli v prosinci celkem devatenáct měst.

"Ve videoklipu jsme chtěli zaznamenat naše neopakovatelné turné v obrázcích, které mají až filmovou atmosféru. Pro dokreslení té pravé nálady jsou v klipu použity i dokumentární záběry, které byly natočeny před několika lety při cestě na mé vystoupení v pařížské katedrále Saint Louise. Zrychlený svět, pocit z rychlé jízdy velkoměstem, spěchající lidé kolem nás a následně kontrastní snímky zachycující radost z našich koncertů. To je ten pravý start do nového roku,“ glosuje s úsměvem Petr Bende.

www.petrbende.cz

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.