Skyline vydají v květnu nové album

  • Skyline vydají v květnu nové album
    • 18.04.2016
    • Tisk

    Skupina Skyline vydá novou desku nazvanou "Jungle" už 5. května 2016 jakožto násputce předchozí nahrávky "Fairytapes", kterou nabídla před třemi lety. Novinku pokřtí 2. června na lodi Cargo Gallery. Kapacita prostoru je omezená, proto by fanoušci neměli příliš otálet s pořízením vstupenek.

    Sdílejte článek:

Samotný název alba Jungle jasně napovídá, že obsah bude pěkně divoký - a to je jenom dobře! Kapela připravila na albu parádní žánrový mix, který reflektuje aktuální dění na hudební scéně a nebojí se opravdu ničeho.

"Ta deska je hodně taneční," říká bubeník a zakládající člen kapely Radek Bureš.

"I když čistě technicky je na ní hned několik různých stylů, máme pocit, že celkovým feelingem je to naše nejucelenější nahrávka. Rozvinuli jsme model předchozího alba Fairytapes a doufáme, že jsme ho – a to opět za vydatné pomoci zvukového mága Matouše Godíka -  posunuli dál. Byli jsme na sebe tentokrát ještě víc tvrdí než obvykle, na desce jsme pracovali skoro dva a půl roku a finálním sítem prošlo jen deset písniček. Naopak skladeb, co neprošly, je tak třikrát víc."

Název sedmého alba Skyline má podle kapely hned několik rovin a významů, odkazuje nejen na stejnojmenný song z desky, ale i k celkové pestrosti a divokosti nahrávky.

Na desce Jungle bude deset skladeb a kapela na ní opět spolupracovala s osvědčeným týmem – o mix a mastering se postaral Matouš Godík, obal desky s africkým nádechem připravil grafický designér Vítek Škop.

Jungle vyjde 5. května 2016 ve všech digitálních platformách.

První singl z desky Ocean kapela nabídla už před koncem roku 2015, druhým plánovaným singlem bude skladba Rave, která patří k nejpřekvapivějším momentům na desce.

Křest alba proběhne 2. června, místem tentokrát není klasický klub, ale loď Cargo Gallery na pražské náplavce na Rašínově nábřeží.

Zároveň půjde také o první místo, kde bude album k dostání na fyzickém nosiči.

Vstupenky za 250 korun pořídíte na www.goout.cz a www.smsticket.cz od středy 20. dubna. Vzhledem k tomu, že kapacita lodi je omezená, dá se předpokládat, že vstupenky budou mizet rychle, proto se doporučuje s nákupem nijak zvlášť neotálet.

Skyline před sebou mají nabitou festivalovou sezónu, klubové turné k desce Jungle je plánováno na podzim. 

www.skylineweb.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.