P!nk se stala ambasadorkou UNICEF

  • P!nk se stala ambasadorkou UNICEF
    • 01.12.2015
    • Tisk

    Popová hvězda P!nk už delší dobu nenabídla žádnou novou muziku, ale ve veřejném dění je stále vidět. Nově se stala ambasadorkou organizace UNICEF. O prestižní a vzrušující nové roli, kterou získala po letní návšrěvě na Haiti, se v pondělí rozpovídala v pořadu "Good Morning America" .

    Sdílejte článek:

"Vždycky jsem chtěla pracovat pro UNICEF," prohlásila P!nk. A dodala: "Je to organizace, kterou mám nepřetržitě v hlavě posledních patnáct let, a to díky všem těm úžasným věcem, které dělá." 

Právě až letošní letní návštěva Haiti jí otevřela oči a donutila ji učinit příslušné kroky, aby tak pomohla ve snaze o řešení problémů dětí, které trpí podvýživou. Díky této emotivní zkušenosti si už byla naprosto jistá, že se chce zapojit aktivně. 

"Byl to úžasný výlet. Jedna věc je, přečíst si o tom, ale když to pak vidíte v reálu..." 

Moderátor pořadu se šestatřicetileté zpěvačky zeptal, jestli její rozhodnutí pracovat pro UNICEF nějak ovlivnil i fakt, že je sama matkou čtyřleté WillowP!nk uvedla, že na dceru vždycky myslí v první řadě.

"Když máte vlastní dítě, podíváte se na něj a představíte si, že byste nebyl schopen ho živit, něco se ve vás pohne," přiznala zpěvačka. 

P!nk se zmínila také o náramcích Kid Power, které umožňují dětem zapojit se do mise, na níž plní úkoly, sbírají body a za ně pak získávají terapeutické potravinové balíčky. Ty následně pomáhají nakrmit podvyživené děti po celém světě.  

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze