P!nk se stala ambasadorkou UNICEF

  • P!nk se stala ambasadorkou UNICEF
    • 01.12.2015
    • Tisk

    Popová hvězda P!nk už delší dobu nenabídla žádnou novou muziku, ale ve veřejném dění je stále vidět. Nově se stala ambasadorkou organizace UNICEF. O prestižní a vzrušující nové roli, kterou získala po letní návšrěvě na Haiti, se v pondělí rozpovídala v pořadu "Good Morning America" .

    Sdílejte článek:

"Vždycky jsem chtěla pracovat pro UNICEF," prohlásila P!nk. A dodala: "Je to organizace, kterou mám nepřetržitě v hlavě posledních patnáct let, a to díky všem těm úžasným věcem, které dělá." 

Právě až letošní letní návštěva Haiti jí otevřela oči a donutila ji učinit příslušné kroky, aby tak pomohla ve snaze o řešení problémů dětí, které trpí podvýživou. Díky této emotivní zkušenosti si už byla naprosto jistá, že se chce zapojit aktivně. 

"Byl to úžasný výlet. Jedna věc je, přečíst si o tom, ale když to pak vidíte v reálu..." 

Moderátor pořadu se šestatřicetileté zpěvačky zeptal, jestli její rozhodnutí pracovat pro UNICEF nějak ovlivnil i fakt, že je sama matkou čtyřleté WillowP!nk uvedla, že na dceru vždycky myslí v první řadě.

"Když máte vlastní dítě, podíváte se na něj a představíte si, že byste nebyl schopen ho živit, něco se ve vás pohne," přiznala zpěvačka. 

P!nk se zmínila také o náramcích Kid Power, které umožňují dětem zapojit se do mise, na níž plní úkoly, sbírají body a za ně pak získávají terapeutické potravinové balíčky. Ty následně pomáhají nakrmit podvyživené děti po celém světě.  

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.