Konference Nouvelle Prague se spojila s asijským festivalem

  • Konference Nouvelle Prague se spojila s asijským festivalem
    • 07.05.2015
    • Tisk

    Hudební konference a festival Nouvelle Prague po dvou úspěšných ročnících vstoupuje do třetího roku trvání. Akce, která propojuje fanoušky s profesionály hudebního průmyslu, umožňuje talentovaným umělcům z domova i zámoří hudební produkcí oslovit agenty a promotéry v Evropě a přispívá tak k prolínání kultur různých částí světa oznamuje termín a novinky.

    Sdílejte článek:

Nouvelle Prague se letos uskuteční v pátek 6. a v sobotu 7. listopadu, opět v prostorách pivovaru Staropramen na pražském Smíchově.

I v rámci letošního ročníku proběhne letos konference formou diskusních panelů s předními odborníky, vyhlášení hudebních Cen Nouvelle Prague 2015 i festivalová část, ve které budou k vidění nadějní interpreti z České republiky a několika zámořských zemí.

V současné době tým Nouvelle Prague intenzivně pracuje na konkrétní podobě letošního programu.

Ani během zimních měsíců však nezahálel a uzavřel jednání o vzájemné spolupráci s indickým festivalem Mood Indigo Livewire.

Ten vznikl v roce 1971 jako studentský festival na Indickém technologickém institutu v Bombaji. Během let vyrostl v největší kulturní akciv Asii a účastní se ho umělci z několika asijských zemí.

Hudební část probíhá formou několikakolové soutěže, finále pak za ohromné sledovanosti veřejnosti a podpory sponzorů v prosinci každého roku tradičně v indické Bombaji.

Mood Indigo Livewire a Nouvelle Prague se pro letošní rok staly partnery, návštěvníci letošního Nouvelle Prague tak budou mít příležitost na vlastní oči a uši spatřit a slyšet vítěze této významné hudební přehlídky, jímž je kapela Kraken z indického Dillí.

Podrobnosti k programu a informace o prodeji delegátských pasů a vstupenek budou oznámeny průběžně.

www.nouvelleprague.com

Loňský ročník Nouvelle Prague si můžete připomenout v krátkém video sestřihu:

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.