S Hentai Corporation o autech, fotbale a Michalu Tučném

  • S Hentai Corporation o autech, fotbale a Michalu Tučném Fotogalerie (7)
    • 06.06.2011
    • Tisk

    Minulý týden jsem se sešla s částí kapely Hentai Corporation. Konkrétně se zpěvákem Ráďou…

    Sdílejte článek:

Minulý týden jsem se sešla s částí kapely Hentai Corporation. Konkrétně se zpěvákem Ráďou, bubeníkem Zdendou a klávesákem Fandou. Je otázka, jestli to vůbec byl rozhovor. Spíš krapet neukočírovatelná debata, ve které si kluci občas otázky kladli sami. Vydala jsem se za nimi s jediným cílem – dostat z nich alespoň jednu vážně míněnou odpověď. Tvrdili, že se mi to povedlo. A vy můžete hádat, která z nich to je.

Nedávno se na internetu objevilo vaše velmi zajímavé video…

Ráďa: No, to je absolutní bláznovina. Přepadli nás ve čtvrtek ráno, že je na Musicbloku na čétéčku soutěž o 60 tisíc v kytarách.cz. No a my máme teď v banku asi mínus 323 korun, takže jsme si říkali, že bychom mohli něco pořešit. Bylo potřeba minutový videjko na téma Nightwork nebo Lady Gaga. Nahrávali jsme to doma a málem jsme se u toho porvali a tisíckrát zabili, protože jsme se nemohli shodnout. Pak jsme zavolali Jarkovi Plouharovi, o kterým víme, že je dobrej feťák a buzik, jestli by to nenatočil. Vymýšleli jsme prasečí hlavy. Nebo že budeme napadat lidi na Letný, a pak nás za to seberou flojdi. Ale za každou cenu jsme tam chtěli typky, nějaký nahý kurvy. Tak jsem volal svejm kamarádkám, o kterých vím, že rády tancujou nahatý před kamerou. Sice na začátku dělaly trošku cavyky, ale koupili jsme tři lahve slívy, a pak to šlo už. Takže to asi vyhrajem si myslim. Viděl jsem ostatní videa a hlasuju pro nás.

A proč jste si vybrali Lady Gaga a ne Nightwork?

R: Protože Nightwork nejsou kapela. Je to seskupení herců, který si dělaj prdel. Hrajou hezky, všichni uměj hrát a zpívat, ale já jim to nevěřim. Jsou dobrý, třeba Tepláky jsou výborný, ale neměli by vyhrávat Anděly. Nikoho neurazej. Ale lidi, který hledaj něco novějšího, ani nepobavěj.

Myslíš, že Lady Gaga dělá umění?

R: Jo. Určitě. Já jsem pro. Nevim, co kluci, ale já jo. Já jí mám rád.

Zdenda: Já nevim, já jsem slyšel dva hity. Jsem bubeník.

Fanda: Já souhlasim.

Z: Že jsem bubeník?

R: Lady Gaga rozhodně dělá umění. Zaprvý si to sama píše, což je zázrak u takovýchhle rychlejch produkcí.

F: No počkej. Ono se říká, že si to sama píše.

R: No né, ona si to sama píše.

F: A jak to víš?

R: No vim to. Jednak je pod tím jako autorka napsaná a jednak předtím produkovala desky, než začla zpívat. (následuje debata na téma, je-li Lady Gaga autorkou svých skladeb a jestli umí zpívat)

F: A stejně není hezká.

R: Je zajímavá, mně se líbí. A ty dogy v tom klipu… Podle mě to posunula dál. Do tý doby tam tancovali jenom krásný svalnatý kreténi a teďka…

… teďka tam tancujou dogy (následují vtipy na kapelu Doga)

Biografie na vašem Bandzone profilu je velmi stručná, tak by mě zajímalo, jak se stalo, že jste se dali dohromady.

F: Tu biografii psal Radek, když nám bylo sedmnáct.

V ženském rodě

F: Ne úplně. My jsme si tenkrát vymysleli podle naší profesorky chemie takovou postavu, který jsme říkali tetáta. Teta a táta dohromady. Vladimíra.

R: No jo vlastně, já jsem to strašně dlouho nečet.

F: Musíme to updatovat.

R: Já bych to tam právě nechal. Až do smrti.

F: Já se znám s Ráďou asi od osmi let, kdy jsme spolu hráli fotbal. V přípravce Vršovic. (následuje debata o společném sprchování)

F: Ráďa má bráchu, jmenuje se Péťa a hraje na kytaru. Takže je jasný, proč je v kapele. A mimochodem s náma taky hrál za ten manšaft.

Takže jste fotbalová kapela.

R: No jasně, milujeme fotbal.

F: Ale to jsme jenom tři. A potom jsme se po delší době s Ráďou setkali na gymplu, kde jsme se potkali i s Durexem, našim basákem. A když to tenkrát kluci založili, tehdy ještě s jiným kytaristou, tak jsme se nějak přisrali.

R: Chodili nám na zkoušky a prudili tam. A Fanda začal z ničeho nic najednou hrát na klávesy, tak jsme ho vzali taky.

F: A pak jsme sehnali ještě Zdendu, kterej byl v té době shodou okolností nejlepší bubeník do dvaceti let v Praze. Naprosto si vyhovujeme – jako lidi i hudebně. Posloucháme podobný styly, ačkoliv každej máme nějakej odklon k něčemu specificky úchylnýmu.

R: Stvořili jsme takovou specifickou svini. Když se mě na to divný lidi ptaj, snažim se to popsat na výrobě aut. My vyrábíme Jaguáry s oldskůlovejma prvkama a velkýma výfukama. Nightwork dělaj strakatou Fábii, takový krásný beach auto.

A jaký auta dělá Lady Gaga?

R: Ta dělá hustý auta. Ta dělá takový ty nesmyslný velký bavoráky. Vevnitř je to velký jako stodváca a navenek je to džíp. Ale furt je to dobrý, furt to není beach Fabie.

Říkali jste, že posloucháte podobnou muziku. Tak co konkrétně posloucháte?

Z: Ono je to různý. Někdo do kapely něco přinese, pak to zbytek taky začne poslouchat, a pak každej zase odskočí někam jinam. Teď jsme zrovna každej na obrácený sinusoidě, takže se někdy dohadujeme, ale to k tomu patří.

F: No a co interpreti, na kterých se shodnem? Pantera, Slayer…

Z: Deep Purple

R: Neal Morse. Christian Rock. Toho jsme milovali, když jsme byli malí. A pak jsme jednou pochopili, o čem zpívá. To je pán, kterej se zbláznil, začal věřit v Boha a začal zpívat jenom o Bibli. Nemám nic proti Bibli, ale tohle bylo fakt přehnaný.

F: A Michal Tučný. Toho si pouštíme, když jedeme domů z koncertů v autě a zpíváme si to dohromady. To je největší pecka. A to není fór.

R: Je to děsně pravdivý. (následuje debata o Michalu Tučném a jeho sexuálním životě)

Plánujete desku, když vám teď vyšlo EP?

R: Musíme udělat desku, protože tady nikdo EP nevnímá, což je nesmysl. Proč vydávat desku, když tam budou tři dobrý songy. Ale nás tady stejně nikdy nikdo nepodepíše. Já jsem s tím takhle srovnanej. Radši bejt svobodnej, než sloužit muzice do reklam, abychom se uživili. To radši budu inženýr chemie. (následuje debata o Radkově vzdělání a o ropných skvrnách)

S kým byste si chtěli zahrát?

Z: Já bych byl rozhodně pro Mika Pattona nebo Petera Gabriela.

R: Pro Petera Gabriela bych byl taky. Má nejlepší studio.

Takže je za tím normální vypočítavost!

R: Jakože bych chtěl k němu do studia? To né! Tam by mě nepustil, rozbil bych mu to tam. To je pro lidi, co uměj.

Z: Já osobně bych si rád zahrál i s Peterem Steelem z Type O Negative, ale to už nepůjde.

R: Ivan Mládek.

Co třeba Elvis?

Z: Ten je mrtvej, ne?

Všichni víme, že není.

F: My bereme i mrtvoly? Tak s Amadeem. Ten by nám mohl napsat nějakou pecku. (debata se stáčí směrem k psychickým poruchám, tak radši vypínám diktafon)

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze