Tata Bojs & Ahn Trio vyrážejí v sobotu na ReTour 09

 • Tata Bojs & Ahn Trio vyrážejí v sobotu na ReTour 09 Fotogalerie (1)
  • 19.11.2009
  • Tisk

  Tata Bojs & Ahn Trio vyjíždějí se smetanou na ReTour 09 s podtitulem „remember november“.

  Sdílejte článek:

Tata Bojs & Ahn Trio vyjíždějí na ReTour 09 s podtitulem „remember november“. Divadlo na Vinohradech je uslyší 29.listopadu od 17:00 a 20:30 hodin.

Koncertní provedení projektu SMETANA letos zavítalo do nově otevřené Národní budovy na Manhattanu v New Yorku, ale také do Ostravy, kde více než 10 000 nadšených posluchačů aplaudovalo Tata Bojs a Ahn Triu při úvodním koncertě letošního festivalu Colours Of Ostrava.
Podzimní ReTour 09 proběhne od 21. do 29. listopadu a na Tata Bojs a Ahn Trio s mohou těšit posluchači v Pardubicích, Novém Jičíně, Brně, Bratislavě a Praze.
Na jaře následujícího roku se potom Tata Bojs zavřou do studia, aby na podzim 2010 připravili nové řadové studiové album.

Přinášíme vám krátký rozhovor s Milanem Caisem a Vláďou Bárem z Tata Bojs.

Zařadíte do setlistu ReTour i nějaké nové písničky?
Milan: Ne tak úplně, ale chceme zahrát odlišné nebo neznámé verze těch starších. Nové si chystáme na další desku.
Myslela jsem něco, co jste s Ahn Triem nehráli loni…
Milan: S holkama tam budou jen ty, které už lidi znají od minula, dokonce dvě vypadnou, ale jak už jsem říkal miniset s tajným hostem bude obsahovat čtyři jiné písně.
Vaši fanoušci mají stále šanci soutěžit – nyní tipovali tajného hosta, předtím tvořili videoklip nebo o přebírali cenu. Jak to s těmi propíranými Anděly nakonec dopadlo, zatrhli vám to, že jo?
Milan: Ti, kteří byli tenkrát vylosovaní a měli za nás jít, tam organizátoři samozřejmě nepustili. My jsme jim slíbili, že si v budoucnu budou moct vybrat nějaký náš koncert, na který je dostanem zadarmo a právě teď se nám ozývají, že by si rádi vybrali jeden z ReTour.
Na který song s Ahn Triem se nejvíc těšíte?
Milan: Baví mě písničky, u kterých můžu v rámci mých možností pracovat s hlasem, což u těch energických moc nejde. Takže třeba Náměsíčná…
Jaký na vás měly holky vliv? Začali jste trochu poslouchat klasiku?
Vláďa: Já docela ano. Nevím, jestli je to způsobené přímo holkama, nebo je to nějaký přirozený vývoj, ale třeba v autě poslouchám jenom Rádio Klasik. Ale ne, že bych se na ni nějak specializoval, jen jde o sféru muziky, kterou jsem dřív moc nevnímal.
Milan: Já jsem měl období, kdy jsem pořád poslouchal Vltavu, hlavně v letech když jsem do ní přispíval a dělal pořady o výtvarném umění. Jednak tam mají zajímavé kulturní typy a je to taková hodně konzervativní stanice, což mi vlastně vyhovuje – v kontrastu k tomu, co se děje za oknem auta. Ale teď už ji tolik neposlouchám, ani nevím proč. Někdy to tak je, máš takové údobí. Doma si výjimečně nějakou klasiku pustím, ale musím na ni mít chuť a náladu.
smetana reTour – Tata Bojs & Ahn Trio:

 • 21. listopadu – Pardubice, Východočeské divadlo, 20:00
 • 25. listopadu – Brno, Klub Fléda, 20:00
 • 26. listopadu – Nový Jičín, Beskydské divadlo, 20:00
 • 29. listopadu – Praha, Divadlo Na Vinohradech, 17:00 a 20:30.

Vstupenky: v předprodeji Ticketstream, na pražské koncerty za 390 Kč.
Více informací: www.tatabojs.cz, www.ahntrio.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.