S Michaelem Foretem – o novém albu, slavení a kochání

  • S Michaelem Foretem – o novém albu, slavení a kochání Fotogalerie (5)
    • 11.10.2009
    • Tisk

    Přinášíme vám druhou část rozhovoru se sympaťákem Michaelem Foretem, tentokrát ne o muzikálu.

    Sdílejte článek:

Přinášíme vám druhou část rozhovoru se sympaťákem Michaelem Foretem, tentokrát o albu, singlu a klipu, ale i věcech úplně jiných.
Navažme na první část povídání z minulého víkendu S Michaelem Foretem o chystaném muzikálu Děti ráje a povídejme se, co na sebe Michael Foret ještě prozradil:
Mohl bys mi něco říct o tvém novému klipu Plout, který jsi nedávno natáčel?
To jo, zrovna dneska jsem ho viděl sestříhaný a mám z něj zatím dobrý pocit. Dělal ho se mnou mladý začínající kameraman Michal Šteflovič. Zase to není takový ten příběhový klip, chtěl jsem ho založit spíš na obrázcích. Našel jsem krásné místo… Ale taky to mělo své. Na poli bylo pětatřicet stupňů a já jsem se musel tvářit, že je podzim, protože jsem chtěl takovou náladu. Navlíkl jsem si bundu, šálu a chodil tam jak cvok s kytarou…
Takže to bude druhý singl?
Nerad takhle plánuju. Natočil jsem klip a uvidíme, co z toho bude. Tuhle písničku jsem napsal s Adamem Kollerem a z desky je podle mě trochu nedoceněná. Má dobrý text a zvuk.
Je to song z desky Uvnitř, u té mě zarazilo, že neměla zrovna moc velké PR…
Protože jsem si to dělal téměř sám… Rád bych ale ještě jednou poděkoval Zdeničce Selingerové, která mi v tomhle hodně pomohla. Plánujeme, zhruba na podzim příštího roku, novou desku. A to už bych rád všechno naplánoval se svým novým manažerem, jelikož mu věřím a celé to snad začíná dobře fungovat. Snad. V době příprav Uvnitř jsem tohle ještě neměl.
Nedávno jsi měl třiadvacáté narozeniny, jaks je oslavil?
Vůbec. (smutně) Byl jsem nemocnej… Ale strávil jsem je na Novoměstským hrnci smíchu, kde jsem tři dny seděl v porotě a koukal na filmy, přes den jedl výborně chlebíčky a večer navštěvoval úžasné vinné sklípky s lidmi z české kinematografie. Tam jsem se dobře pobavil. Pak jsem měl v sobotu koncert na Moravě… Strašně rád řídím, jel jsem přes severní Čechy až nad Ostravu, bylo nádherně, tak jsem se kochal…
Na kochání pozor…
Já vím. (smích) Kochám se často a počítám čas, kdy se dokochám… Ale koncert tam byl krásný. A v neděli jsem si v úzkém rodinném kruhu dal oběd a odpoledne jsem jel zkontrolovat nový klip. Takže to bylo taky pracovní. Ale narozeniny tak jako tak příliš neslavím. Nemám rád ani Silvestry a slavit budu až stovku.
Ono to slavení na povel není ideální, co?
Přesně. Odmala jsem měl problém s podobnými společenskými záležitostmi. Nejsem moc společenský člověk. Mám rád intimno mezi lidma. Jsem v tomhle asi blázen…
A s kým by tě nejvíc lákalo spolupracovat?
(okamžitě) Mám úžasný objev – Katie Melua, je to zpěvačka a autorka z Gruzie, která žije v Londýně. Úžasná 24-letá krásná ženská s obrovským charizma. Chtěl bych s ní začít nějakou spolupráci – třeba v příštím životě. To mi s Ivanem (manažer – pozn.red.) takhle plánujem. Máme smlouvu i na příští život. (smích)

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze