Moby: Patnáct let jsem byl v lihu

  • Moby: Patnáct let jsem byl v lihu Fotogalerie (1)
    • 01.08.2009
    • Tisk

    Vrcholem pátečního Sázavafestu byl nesporně koncert Mobyho. Přinášíme oficiální rozhovor.

    Sdílejte článek:

Vrcholem pátečního večera na Sázavafestu byl nesporně koncert Američana Mobyho. Ten dorazil do areálu kolem deváté hodiny večerní z Prahy, kam se po koncertě zase vrátí, aby v sobotu odletěl.

Přinášíme vám oficiální rozhovor.
Před svým vystoupením se Moby setkal s novináři. Prozradil jim, že nachystal spíše koncert, který by bylo možné nazvat „greatest hits“. „Děláme několik typů show a dnes večer to bude festivalová show. Naše koncerty se ale mění každý večer. Předpokládám, že zahraju čtyři nebo pět věcí z nové desky,“ řekl Moby.
O své aktuální desce Wait For Me, ke které jede turné, řekl: „Je to album tiché, melancholické. Není pro masy, je to deska z ložnice a budu rád, když ji lidé budou v ložnici také poslouchat.“
Mobyho jistě překvapila otázka, jak reaguje na špatné kritiky v českém tisku. „Já nečtu kritiky, ale musím říct, že pokud byly v České republice špatné, tak jinde byly dobré. Nečetl jsem špatné recenze. Vím ale, že existuje mnoho novinářů, kteří mě nemají rádi. Až takoví novináři nebudou, budou jen dobré kritiky,“ odpověděl.
Několik otázek na tiskové konferenci se také týkalo jeho veganství. „Veganské jídlo je dobré. Včera jsme byli v jedné veganské restauraci v Týnské ulici v Praze. Pro české vegany mám vzkaz: Děláte správnou věc,“ řekl.
Jedna otázka směřovala i k jeho vztahu k alkoholu. Na ni Moby odpověděl takto: „Patnáct let jsem byl v lihu. Je tedy legrace, že se o mně říká, že nepiju. Naládoval jsem do sebe spoustu drog a alkoholu. Teď nepiju, protože je mi 43 let. Navíc – kocoviny jsou hrozné.“

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.