Kryštof Kempy jsou až na jednu výjimku zcela vyprodané

  • Kryštof Kempy jsou až na jednu výjimku zcela vyprodané Fotogalerie (10)
    • 30.07.2014
    • Tisk

    Kapela Kryštof si už odškrtla třetí ze sedmi vlastních letních festivalů. Tentokrát se „Kryštof Kemp“ konal v amfiteátru pod zámkem v Lokti…

    Sdílejte článek:

I kvůli nádherné kulise zámku, který vyčníval nad pódiem, byl Kryštof Kemp v Lokti jedním z těch nejrychleji vyprodaných.

První nedočkavci začali přijíždět už během pátečního odpoledne, aby se jich do večera ve stanovém městečku ubytovalo několik stovek. Za odměnu se dočkali malého akustického koncertu kapely Kryštof přímo mezi stany.

Ráno si pak mohli s Richardem Krajčem zacvičit.

„Nestanoval jsem asi deset let, ale člověk si hned vzpomněl, jaká to je nádhera, obzvláště když jsou fanoušci vstřícní a přijíždějí s dobrou náladou, takže to člověku nabije baterky na náročný sobotní program. A zatím pokaždé jsem zvládl i ranní rozcvičku, kde je spousta legrace,“ říká Richard Krajčo.

Na Lokti výjimečně nevítal návštěvníky v první hodině od otevření areálu hned u vstupu jako v Náměšti na Hané nebo na Hukvaldech, ale až po pár zatáčkách u prvních stanů s různými aktivitami.

„Bylo to z logistických důvodů, vstup byl zároveň jediným vjezdem a nechtěli jsme vytvořit špunt,“ uvedl Jan Lippert z produkční firmy ZL Production, která má Kryštof Kempy na starost.

Už od prvních chvil všichni členové kapely Kryštof rozdávali na stále příjemně zaplněných workshopech podpisy, fotografie a úsměvy.

Ondřej Kyjonka za pípou jakožto expert přes pivo, Nikolaj Arichtev a Nikolaos Grigoriadis u jejich foto/moto stanu, Evžen Hofmann a Jakub Dominik v hudební škole. A Nikos Kuluris v taverně, v níž měl poprvé vzácného hosta Romana Vaňka.

„Mám pocit jako bych byl na festivalu v úplně jiné zemi. Parádní atmosféra,“ řekl populární kuchař, který zavítá ještě na Kryštof Kempy ve Svojšicích a Plzni.

Na ten jediný ještě v předprodeji sítě Ticketstream ještě zbyly lístky. Do hudebního programu se už definitivně zařadil Marek Ztracený, kterého si Kryštof pozvali místo Michala Hrůzy, jenž stihl odehrát jen první Kemp v Náměšti.

Stejně jako na Hukvaldech i v Lokti věnoval každý z interpretů zraněnému muzikantovi jednu píseň. Nadšené publikum si užilo koncerty zpěvačky Lenny, kapel Nebe, Mňága a Žďorp nebo závěrečné dvouhodinové vystoupení Kryštofů, které po prázdninách čeká roční koncertní pauza.

Spoustu aktivit připravili i partneři festivalu. Např. soutěž inspirovanou hudebními nástroji jednotlivých členů kapely, pivocvičnu s vrchním sládkem, degustační lekce atd.

Po večerním vyvrcholení fotbalového turnaje, kdy se kapela Kryštof střetla s vítězem fanouškovského turnaje (dívčí družstvo s Romanem Vaňkem v bráně dokázalo kapelu porazit), nadešel čas na společné opékání buřtů a zpívání s kapelou Karla Holoubka.

S osvíceným zámkem to byl opravdu romantický večer, v němž někteří fanoušci pokračovali s kytarami ve stanovém městečku skoro až do rána.

Teď se Kryštof Kemp stěhuje do Mikulova, kde otevře brány v sobotu 2. srpna už tradičně v 11:00.

www.krystofkemp.cz

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.