V únoru v Praze vystoupí popová hvězda Katy Perry

  • V únoru v Praze vystoupí popová hvězda Katy Perry Fotogalerie (4)
    • 03.06.2014
    • Tisk

    Superstar Katy Perry oznámila na začátek příštího roku termíny světového turné. V únoru 2015 si ji budou moci užít také fanoušci v České republice.

    Sdílejte článek:

List Financial Times napsal o vystoupení této popové hvězdy: „Nejšílenější, nejlepší a nejzábavnější koncert roku. Pět hvězdiček.“

V návaznosti na obrovský úspěch právě probíhajících koncertů ve Velké Británii, na které pěli nadšené ódy fanoušci i kritika, globální super hvězda Katy Perry oznámila, že se do Evropy v roce 2015 vrátí a představí se v osmnácti zemích.

Bude to v rámci ohromujícího programu Prismatic World Tour.

23. února 2015 bude tuto skvělou show hostit pražská O2 arena.

Katy Perry vydala loni v říjnu třetí studiové album nazvané Prism. Debutovalo na prvním místě žebříčku iTunes v 97 zemích. Deska dosáhla nejlepších prodejních výsledků v kariéře zpěvačky.

Celkem se titulu prodalo celosvětově víc než 6 milionů kusů během šesti měsíců od jeho vydání.

První singl z alba, „Roar“, se stal globálním hitem – umístil se na první příčce žebříčku iTunes v 96 zemích a zároveň je to zpěvaččin osmý singl, který dosáhl na vrchol americké Billboard Hot 100 Chart.

Singlu „Roar“ se od té doby prodalo přes 10 milionů kopií po celém světě a stal se nejprodávanějším singlem v kanadské historii.

Další singl „Dark Horse“ pokračoval v úspěšném tažení a umístil se na prvním místě v 38 zemích na iTunes a v Top 5 v dalších 90 zemích po celém světě.

V roce 2013 se Katy Perry také stala nejsledovanější osobností světa na Twitteru, byla jmenována velvyslankyní UNICEF, získala nominace na dvě ceny Grammy (skladba roku a nejlepší popový sólový výkon) a nedávno v rámci MTV European Music Awards převzala cenu pro nejlepší zpěvačku za rok 2013.

Mezi její současná celosvětová propagační vystoupení patří třeba účinkování v Saturday Night Live, významné partnerství s Good Morning America, American Music Awards, Ellen DeGeneres a dalšími ve Spojených státech.

Velké promo akce se jí týkají i v jiných zemích, např. s MSN a Visa v Kanadě, X Factor, iTunes Festival ve Velké Británii, Le Grand Journal ve Francii, Schlag Den Raab a The Voice v Německu, X Factor a Sunrise v Austrálii, X Factor v Itálii, Music Station a Sukkiri v Japonsku a další.

První část světového turné Katy Perry na rok 2014 odstartovala tento měsíc ve Velké Británii, následně byly na seznam přidány i termíny evropských vystoupení, která zpěvačka absolvuje příští rok.

Vstupenky na její pražský koncert budou k dostání od středy 4. června od 10:00 hodin za ceny od 1 290 do 2 350 korun v síti Ticketportal.

www.livenation.cz


 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz