Škwor si splní sen koncertem ve velkém sále Lucerny

  • Škwor si splní sen koncertem ve velkém sále Lucerny Fotogalerie (9)
    • 14.04.2014
    • Tisk

    Kapela Škwor, která loni vydala nové, ve fyzických i digitálních prodejích velmi úspěšné, album „Sliby & Lži“, naváže 14. listopadu na loňský beznadějně vyprodaný koncert v pražské Incheba Areně.

    Sdílejte článek:

Stane se tak v sále sice kapacitně menším, než je Incheba Arena, zato s dlouhou historií a specifickým kouzlem – ve Velkém sále pražské Lucerny.

„Koncert ve velké Lucerně je pro nás splněním snu. Je to prostě kult s obrovskou historií. Když jsme tam chodili na nějaké koncerty, ani jednoho z nás nenapadlo, že bychom si tam sami mohli zahrát plnohodnotný koncert,“ komentuje basák Škwor Tomáš Kmec.

Výjimečnost koncertu dokládají i slova bubeníka Martina Pelce, která napsal na FB stránku Škwor: „Živočich, jehož jméno neseme v názvu, je tvor družný. Encyklopedie to píší a my z praxe potvrzujeme. Ať v Horní či Dolní, na festivalech nebo v klubech, se naše řady stále rozrůstají. Jedno místo je však jiné… Chodí se kolem něj po špičkách, jeho jméno se vyslovuje šeptem, je spojeno se spoustou zvučných jmen a máme z něj obrovský respekt. Nakonec jsme se rozhodli, podívat se mu zpříma do očí a pozvat Vás tam.“

Koncert, jenž potvrzuje stále vzrůstající popularitu Škwor, by měl být dle Kmecových slov „speciální úplně ve všem“.

Fanoušci se tedy mohou těšit na Lucerně na míru šitou scénu, setlist a řadu dalších specialit, které zatím kapela ponechává pod rouškou tajemství.

Jasná už je naopak cena vstupenek, které jsou k mání v předprodeji sítě Ticketpro buď za 320 korun v případě standardního vstupu, nebo za 550 korun v případě VIP vstupenky.

Ač se Škwor netají tím, že přípravy na koncert v Lucerně budou opravdu hodně náročné a pro kapelu v lecčems nové, nic to nemění na jejich dosavadním jarním a letním nabitém koncertním programu.

V jeho rámci mají teď naplánovaných 30 koncertních zastávek.

Během nich kapela plynule přejde z nynějšího S&L Tour ke hraní na letních festivalech, mezi kterými nebudou chybět Votvírák, Basinfirefest, Masters of Rock, Benátská noc nebo Sázavafest a další.

Kompletní výčet všech potvrzených koncertů najdete na oficiálních stránkách kapely.

Aby toho nebylo málo, čtyřčlenná pražská formace, která aktuálně boduje u fanoušků klipem „Síla starejch“ vín, jenž na YouTube překonal hranici čtvrtmilionu zhlédnutí, potěší příznivce také několika reedicemi starších alb.

www.skwor.cz


Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.