Kdo by mohl hrát Reeda, Jacksona, Whitea nebo Bowieho?

  • Kdo by mohl hrát Reeda, Jacksona, Whitea nebo Bowieho? Fotogalerie (70)
    • 24.03.2014
    • Tisk

    Už pár let se hojně spekuluje o životopisném filmu o frontmanovi legendárních Queen Freddiem Mercurym. Aktuálně se do amerických kin dostává snímek o kytaristovi Jimi Hendrixovi.

    Sdílejte článek:

Toho si zahrál Andre 3000 z Outkast.

K těm nejpovedenějším filmům o hudebních hvězdách zřejmě patří snímky Walk The Line z roku 2005, kde si Joaquin Phoenix zahrál Johnnyho Cashe, nebo What´s Love Got To Do With It, kde zase Angela Bassett ztvárnila Tinu Turner.

Magazín NME polemizuje nad tím, o kterých hudebních hvězdách by se mohly natočit životopisné filmy a kdo by je mohl hrát.

Celkem takových povedených kombinací vytipoval třicet, my jsme pro vás vybrali desítku z nich.

Některé jsou opravdu trefné a možná vás i rozesmějí.

Loni zemřel legendární hudebník Lou Reed. Podle redaktorů britského magazínu by nejlepší volbou pro hlavního představitele životopisného filmu o něm byl James Franco. Ten si mimochodem už v roce 2001 v jednom životopisném snímku zahrál, konkrétně v televizním filmu James Dean.

Potížistka Lindsay Lohan by si mohla zahrát o generaci starší potížistku Courtney Love, manželku zesnulého frontmana Nirvany Kurta Cobaina.

A máme tu další dvě blondýny a výrazné sexy ženy. Scarlett Johansson by to jistě slušelo v roli Debbie Harry, zpěvačky legendární kapely Blondie. Sama Scarlett navíc velmi slušně zpívá, což dokázala v roce 2008, když na tribute album Toma Waitse nahrála jeho píseň „Anywhere I Lay My Head“.

Lenny Kravitz už delší dobu dělí kariéru na hudební a hereckou. Té filmové se přitom v posledních letech věnuje čím dál víc. Naposledy se skvěle předvedl ve filmech Hunger Games. Jeho fyzická podoba s Bobem Marleym je evidentní.

Tento výběr nás dost pobavil… Kdo zná Davida Bowieho lépe než herečka Tilda Swinton? Jsou dlouholetými přáteli a kreativními partnery. Herečka je možná tak trochu takový „Bowie v sukních“, a tak by neměla mít problém věrně ztvárnit jeho excentrické manýry a vyjádřit psychologii postavy.

Noel Fielding by mohl kvalitně zahrát Roda Stewarta. Fyzická podobnost by tam byla. Noela Fieldinga můžete znát jako lehce vyšinutého gotika Richmonda ze sitcomu IT Crowd (Ajťáci, Partička IT).

Ve výběru samozřejmě nemohl chybět ani „popový král“ Michael Jackson. Bruno Mars mu je podobný nejen vzhledem, ale je sám hudebníkem, který si vysloužil světovou slávu. Stejně jako Jackson se také potýká s „osobními démony“. Otázkou je, jestli by Mars dokázal napodobit Jacksonovy unikátní a náročné taneční kreace.

A dále tu máme dva pány se zrzavou kšticí. Proč by si Damien Lewis, známý z řady televizních seriálů (u nás se z nich v poslední době vysílal seriál Na Doživotí), nemohl zahrát frontmana Queens of the Stone Age Joshe Hommea?

Johnny Depp a Jack White bez debat na některých fotkách vypadají jako bráchové, pokud ne rovnou jako dvojčata. Deppova častá filmová partnerka Helena Bonham Carter by si navíc mohla střihnout roli Whiteovy bývalé manželky a bubenice White Stripes Meg.

A závěrem opět něco trošku bizarního. Bjork jako Thom YorkeRadiohead. Ono by to možná sedělo i naopak… Ale Bjork už má kvalitní zkušenost s filmovým natáčením. V roce 2000 si zahrála ve filmu Larse von Triera Tanec v temnotách.


Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz