Kylie Minogue v rámci evropského turné nevynechá Prahu

  • Kylie Minogue v rámci evropského turné nevynechá Prahu Fotogalerie (24)
    • 18.03.2014
    • Tisk

    Kylie Minogue oznámila termíny evropského turné. V jeho rámci se australská popová diva letos na podzim vrátí také do České republiky.

    Sdílejte článek:

Přesně 21. října 2014 vystoupí v pražské O2 Aréně.

Toto pondělí 17. března vydala netrpělivě očekávané nové album Kiss Me Once, které předznamenal úspěšní singl „Into The Blue“. V tuzemské hitparádě se hned usadil na dvanáctém místě.

Kiss Me Once Tour odstartuje ve Velké Británii a čítá 31 vystoupení v 15 zemích.

Koncerty Kylie Minogue jsou vždycky velkým hitem a ani nadcházející Kiss Me Once Tour nebude výjimkou.

Kylie na něm kromě novinek představí i to nejlepší z celé její kariéry.

Zbrusu nové, už dvanácté studiové album, s názvem Kiss Me Once je nástupcem počinu Aphrodite z roku 2010 a také její první album vydané u labelu Roc Nation Management.

Výkonnými producenty byla sama Kylie a Sia Furler, známější jen jako Sia, australská zpěvačka a skladatelka, která složila i titulní skladbu alba.

Na desce se dále spolupodíleli Pharrell Williams, který napsal a produkoval skladbu „I Was Gonna Cancel“, Ariel Rechtshaid (Haim) na skladbě „If Only“, MNEK na „Feels So Good“ a Greg Kurstin na bonusové skladbě „Sleeping With The Enemy“.

Kylie, celým jménem Kylie Ann Minogue, zpěvačka, skladatelka, herečka, designérka, módní ikona a v neposlední řadě filantropka, se narodila 28. května 1968 v australském Melbourne.

Na hudební scénu vstoupila v roce 1987 s remakem skladby „The Locomotion“, který se držel na prvním místě australské hitparády po dobu sedmi týdnů a stal se z něj v 80. letech největší singlový hit v Austrálii.

V roce 1988 Kylie vydala debutové eponymní album, jehož prodej přesáhl 2 miliony kopií a bylo sedmkrát platinové, což se dříve nepodařilo žádné ženské interpretce.

Od vydání jejího prvního alba uběhly už víc než dvě dekády a Kylie Minogue se stále drží na hudebním výsluní.

Je několikanásobnou držitelkou Brit Awards, Grammy, cen ARIA, má na kontě víc než 70 milionů prodaných alb, ve Velké Británii ji prohlásili za nejvlivnější celebritu, je držitelkou vyznamenání Řád britského impéria za přínos k hudbě…

Vstupenky na její říjnový pražský koncert se začnou prodávat ve čtvrtek 20. března za ceny od 990 do 1 690 korun.

www.livenation.cz

 

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze