Už tuto sobotu budou známí noví vítězové ankety Žebřík

  • Už tuto sobotu budou známí noví vítězové ankety Žebřík Fotogalerie (1)
    • 12.03.2014
    • Tisk

    Už tuto sobotu 15. března budou v Plzni předány další hudební ceny. Tentokrát v anketě Žebřík 2013 Bacardi Music Awards.

    Sdílejte článek:

Show pod moderátorskou taktovkou Tomáše Hanáka a Báry Polákové nabídne exkluzivní vystoupení Mekyho Žbirky, Tomáše Kluse, Vladimira 518 & Idiot live bandu s Matějem Ruppertem a Romanem Holým, i koncerty skupin UDG a A Banquet.

V areálu Fakulty umění a designu Západočeské univerzity bude předáno 27 cen v devíti kategoriích podle výsledků hlasování na serveru Anketazebrik.cz.

Kandidáty na zisk bronzových sošek výtvarníka Václava Česáka jsou tentokrát Kryštof, Hentai Corporation, Mandrage, Chinaski, UDG, Imodium, Kofe-In, Monkey Business, Vladimir 518, Tomáš Klus, Richard Krajčo, Vojta Dyk, Matěj Ruppert, Dan Bárta, Lenka Dusilová, Celeste Buckingham, Lenka Nová, Aneta Langerová, Anna K a další.

Dojde i na cenu pro Osobnost Žebříku, kterou v minulosti převzali Chinaski, Tata Bojs, David Koller, Dan Bárta, Glenn Hughes, Ashley Slater nebo Michal Pavlíček.

Honorován bude také autor Ceny o nejkreativnější počin ZČU.

Koncertním lákadlem Žebříku, který funguje už 21 let, je první letošní koncert Tomáše Kluse, jenž premiérově zahraje i některé písně z očekávaného nového alba.

„Chci si užít bytí s lidmi, co tam budou. Je to jedna z mála akcí, kde nemám pocit, že bych se musel něčemu násilně přizpůsobovat, není to takové divadlo, které jsem prožil třeba na Slavících. Mám rád, že se Žebřík drží muziky,“ uvedl Klus.

Speciální „best of“ chystá legendární Miro Žbirka. Nezůstane ale jen u notoricky známých šlágrů: „Máme novou písničku k filmu Fair Play. Ta na Žebříku zazní v premiéře.“

Z právě probíhajícího turné si do Plzně odskočí UDG, aby koncertem celý večer završili: „My si užíváme každý ročník bez ohledu na to, jestli bodujeme jako kapela nebo ne. Je tam fantastická atmosféra a potkáme spoustu známých, které jsme dlouho neviděli.“

Zajímavou podívanou slibuje i hiphopová show Vladimira 218 s DJem Mikem Trafikem, Idiot Live Bandem a hosty Romanem Holým a Matějem Ruppertem.

„Mejdan na Žebříku je vždycky velkolepý,“ těší se zpěvák Monkey Business.

Druhá stage bude umístěna v přilehlém stanu, kde se o zábavu postarají DJs Friky, Dead Sailor a další.

Vstupenky jsou v předprodeji k dispozici za 390 korun.

www.anketazebrik.cz

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz