Red Bull Music Academy v letošním roce míří do Tokia

  • Red Bull Music Academy v letošním roce míří do Tokia
    • 20.01.2014
    • Tisk

    Vysněný workshop pro všechny talenty z elektronické hudební scény se letos uskuteční v …

    Sdílejte článek:

Vysněný workshop pro všechny talenty z elektronické hudební scény se letos uskuteční v hi-tech metropoli Tokiu. V hlavním městě Japonska, které sběratelé vinylových desek a fanoušci technologií označují za jejich Mekku.

Desítky DJs, producentů, beatmakerů, hudebních designérů, zpěvaček a vokalistů z celého světa se v roce 2014 sejdou v jednom z nejzajímavějších měst na světě, které inspiruje všechny možné umělce.

Ve středu 15. ledna odstartovala aplikační fáze, během níž si zájemci o účast na Red Bull Music Academy můžou podat přihlášku.

Není to o tom, být objeven nahrávací společností nebo se naučit, jak to chodí v hudebním průmyslu. Je to spíš o získání potřebného nadhledu a inspirace pro vlastní tvorbu. Je to o unikátních zážitcích se stejně naladěnými lidmi z různých koutů světa.

„Nabíjí mě to tady energií dělat dál a víc. Taky zpětná vazba na naši hudbu od lidí z různých zemí mě strašně potěšila,“ pochvalovala si na Red Bull Music Academy v Madridu Petra Hermanová ze skupiny Fiordmoss.

Red Bull Music Academy se o účastníky kompletně postará včetně všech nákladů s tím spojených.

K účasti není potřeba mít za sebou profesionální kariéru či konkrétní znalosti. Stačí zajímavá vize, rozpracovaná domácí tvorba, upřímný otevřený přístup. Důležité jsou pouze hudební filozofie, sny a inspirace.

Hudebního workshopu se v uplynulých 15 ročnících zúčastnila i řada hudebních talentů z České republiky, namátkou IM Cyber, Juanita Juarez, Denius, Limyth, Katcha, Hoffee, Vec nebo Lucca.

Pokud se nejdřív chcete seznámit s historií Red Bull Music Academy, dorazte 17. února do pražského kina Bio Oko na premiéru unikátního dokumentu What Difference Does It Make? k oslavě kulatého výročí „akademie“.

Jedná se o dokument režiséra Ralfa Schmerbera, který má ve sbírce i Zlatého lva z Cannes.

Uzávěrka přihlášek je 18. března 2014, a protože je formulář poměrně obsáhlý, času na rozmýšlení není mnoho.

Kdo chce strávit nezapomenutelných 14 dní v Tokiu, nesmí váhat.

www.redbull.cz/musicacademy
 

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze