Lzzy Hale z Halestorm dělá rockové oblečení a doplňky

Zpěvačka a kytaristka americké Grammy oceněné hard rockové formace Halestorm Lzzy Hale představila vlastní kolekci oblečení a módních doplňků.

Značku nazvala Scissor Happy.

„Po letech lepení, sešívání a lámání věcí v tourbusu mám radost, že můžu konečně něco z toho sdílet s lidmi, kteří mě inspirují,“ uvedla Lzzy Hale v prohlášení k novému, tentokrát nehudebnímu počinu.

„Seznamte se se Scissor Happy by Lzzy Hale, mou novou značkou oděvů, šperků a módních doplňků!“

„Všechny tyhle věci jsem sama vyráběla v průběhu turné. Tyto čtyři kousky jsou zatím jenom ochutnávkou z toho, co teprve přijde. Všechny moje výrobky jsou unisexové, takže si vybere každý,“ upřesňuje zpěvačka a kytaristka Halestorm.

„Díky všem, kteří mi umožnili sdílet mou vášeň se světem! Tohle je teprve začátek! Rock On!“

Lzzy Hale se pravidelně objevuje na prvních příčkách anket o nejvíc sexy ženy v rockovém a metalovém světě.

Není divu, že se jí reportéři magazínu Metalshrine zeptali i na to, jestli by byla ochotná objevit se na stránkách pánského časopisu jako je třeba Playboy.

Nevyloučila to, ale není to prý pro ni nutné: „Musela by přijít zajímavá nabídka třeba od Playboye nebo Maximu nebo něčeho podobného… Záleželo by na tom, jak bych se v tu chvíli cítila. Pokud bych byla v nějakém rozverném rozpoložení, asi bych do toho šla. Nechápu lidi, kteří si myslí, že je to něco špatného.“

Lzzy Hale taky prohlásila, že by rozhodně nikoho za nahé pózování neodsuzovala: „Pokud patříte k těm, kteří roky pracují na tom, aby vypadali skvěle a na image a chcete to všem ukázat, jděte do toho! Pokud vám to nedovolí morální zábrany nebo víra, nedělejte to! Je to jen na vás. Já se vrhám celkem do všeho, když to tak cítím, takže s tím nemám problém.“

„Jsem především hudebnice a kvalitní muzika je to, co chci světu nabízet. Pokud si někdo myslí, že jsem navíc sexy, je to jen třešinka na dortu,“ vyjádřila se Lzzy Hale k faktu, že ji mnozí nazývají sex symbolem.

Halestorm nedávno vydali už druhé EP s covery nazvané ReAniMate 2.0: The CoVerRs eP.

Předělali na něj známé songy např. od Judas Priest, Marilyna Mansona nebo Daft Punk.

www.scissorhappybylzzyhale.com
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze