Mobyho album plné remixů

  • Mobyho album plné remixů Fotogalerie (53)
    • 17.02.2007
    • Tisk

    Skromná hvězda grandiózní velikosti, elektronický obr malé postavy Moby vpustil bandu zkušených DJ`s k mixákům a dal jim do ruky své album Go – The Very Best Of Moby, které vydal na začátku listopadu minulého roku.

    Sdílejte článek:

Deska ponese název Moby Go-remixed a zapracuje na ní banda zvučných jmen DJ`s, jako například CJ Bolland, Olav Basoski, Armand Van Helden, Katcha, Ferry Corsten , Bob Sinclair a další. Na Remixed najdeme dokonce i několik nových verzí písní, upravených speciálně pro tuto kompilaci.

„Tyhle remixy jsou naprosto skvělé a mohu to říct objektivně, protože jsem ani jeden z nich nedělal já. Všechny byly vytvořené lidmi, kteří jsou mnohem víc „cool“ než já sám.“ Svěřil se Moby.

Aby podpořil vydání tohoto alba, které přijde na trh 8.3. 2007 u EMI, uspořádal Moby tři po sobě jdoucí vystoupení, na kterých předvede své DJské schopnosti. Ta se budou odehrávat 8.3. na zatím neznámém místě v Bruselu, o den později 9.3. v Pařížském Mix Clubu a do třetice 10.3. v legendárním Ministry Of Sound v Londýně.

Moby je velmi používané jméno, ať se bavíme o elektronické muzice, nebo i o popových pohodových písních s roztomile kreslenými klipy. Tento plešatý mnohostraně nadaný muzikant působí v hudebním showbussinesu již od roku 1980, kdy fušoval do punku. Postupem času se do jeho tvorby dostávala elektronika, až nakonec úplně převážila. Přesto ještě občas jde v Mobyho muzice slyšet nějaký ten ostřejší kytarový rif.

Jeho zlomovým albem byla deska Play (1999), která mu vynesla veliký úspěch a posunula jeho tvorbu do divokých vod mainstreamu. Moby se však ve velkém proudu svou šikovností udržel nad hladinou a dál vydával alba, která dokázala potěšit svou jemnou citlivou melodií i rychlejším elektronickým či kytarovým nábojem.

Moby je také krom své muziky známý angažováním v různých organizacích, jako je například PETA, největší organizace bránící práva zvířat. Pořádá různé benefiční koncerty a vůbec se snaží, aby z jeho peněz bylo také trochu užitku i pro jiné. Moby se také zviditelnil projektem nazvaným Bush In 30 Seconds, jehož název vám jistě plně napovídá, o čem projekt asi bude. Na Mobyho proti-bushovskou kampaň se můžete podívat ZDE.

Něco více o Mobyho názorech nebo jeho osobnosti se můžete dozvědět na jeho oficiálních stránkách, o které se sám stará a dokonce si na nich vede svůj osobní deník. Když jsem si přečet několik článků, ve kterých se věnuje mnoha věcem, od životního prostředí, přes politiku a aktuální dění, po obyčejné věci, týkajících se každého, zjistil jsem, proč asi Mobyho hudba dokáže být osobní, dojemná a inteligentní. Ten chlápek to má prostě v hlavě docela srovnané.

Seznam tracků na Moby Go-remix:

1. Natural Blues (Katcha Remix)
2. Go – Vitalic Remix
3. In My Heart – Sandy Rivera Mix
4. „Slipping Away (Crier La Vie)“ with Mylene Farmer- MHC Club Remix
5. New York, New York (featuring Debbie Harry) – Armand Van Helden Long Version
6. Bodyrock – Olav Basoski's Da Hot Funk Da Freak Funk Remix
7. Raining Again – Steve Angello's Vocal Mix
8. Porcelain – Murk Remix
9. Lift Me Up – Mylo Mix
10. In This World – Push Vocal Club Mix
11. Honey – Rollo and Sister Bliss Remix
12. Beautiful – Benny Benassi Remix
13. In My Heart – Manhattan Clique Remix
14. Go – Trentemøller Remix
15. James Bond Theme (Moby's re-version) – CJ Bolland Mix
16. Feeling So Real – Old Skool Mix – Moby
17. Why Does My Heart Feel So Bad? – Ferry Corsten Remix

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.