Chystá se jubilejní desátý Vánoční Bazar v Mokré Čtvrti

  • Chystá se jubilejní desátý Vánoční Bazar v Mokré Čtvrti Fotogalerie (7)
    • 19.09.2013
    • Tisk

    Aňa Geislerová, Tatiana Vilhelmová a Peter Serge Butko představili novinky, které přinese …

    Sdílejte článek:

Aňa Geislerová, Tatiana Vilhelmová a Peter Serge Butko představili novinky, které přinese letošní jubilejní 10. ročník Vánočního Bazaru v Mokré Čtvrti.

Oblíbený Vánoční Bazar v Mokré Čtvrti se letos uskuteční v termínu od 13. do 15. prosince na tradičním místě v Divadle Disk na DAMU.

První z novinek je nové, samostatné, transparentní konto, které kdykoliv a komukoliv nabízí možnost přesvědčit se o finančních tocích peněz získaných v rámci Bazaru a doprovodných akcí.

Na tento účet je možné během celého roku posílat finanční dary. Číslo transparentního účtu najdete na oficiálních stránkách projektu (viz konec článku).

Podpořit Vánoční Bazar v Mokré Čtvrti můžete také formou DMS ve formátu: DMS BAZAREK, na číslo 87777.

Projekt také právě spustil nové webové stránky s aktuálními informacemi o různých formách podpory, hlavním programu i doprovodných akcích, případně možných formách pomoci nebo spolupráce.

1. prosince 2013 se na webu rozjede on-line dražba vybraných darovaných předmětů.

Další novinkou je příležitost pro firmy nebo podnikatele podpořit Vánoční Bazar v Mokré Čtvrti v rámci jejich podnikání – přímo službami nebo pokrytím nákladů zajistit některé služby a dát tak Bazaru dárek k 10. narozeninám.

Kdokoliv může na konto Vánočního Bazaru v Mokré Čtvrti přispět také pořízením vstupenky na benefiční představení Bláznivý Petříček, které je 9. prosince od 19:30ti hodin na programu pražského divadla La Fabrika.

V inscenaci na motivy filmu J. L. Godarda hrají Tatiana Vilhelmová a Vojtěch Dyk, v režii Petera Serge Butka a za doprovodu hudby Romana Holého. Na úvod vystoupí Aňa Geislerová a po skončení představení diváky čeká hudební dárek.

Vstupenky za 500 korun jsou už v prodeji v pokladně divadla La Fabrika v Praze – Holešovicích. Ke každé je připravena lahev vína.

Závěrečná tečka Vánočního Bazaru v Mokré Čtvrti se letos výjimečně odehraje v mírně posunutém termínu.

Při příležitosti 10. ročníku uvedou pořadatelé speciální hudební gala večírek Snesitelná lehkost pití ve velkém sále Lucerny v pátek 20. prosince od 20ti hodin.

Bude to přesně týden od začátku bazaru.

Večerem provedou Táňa, Aňa a Peter a na pódiu se vystřídá řada atraktivních hostů.

Hlavními hudebními pilíři se stanou kapely Gipsy.cz, brněnský big-band B-Side Band a závěrečný taneční set připraví Roman Holý a jeho tým.

Snesitelná lehkost pití nabídne speciální dramaturgii. Vystoupení skupin se budou navzájem prolínat a jako hosté s nimi sólově či v duetech zazpívají Jiřina Bohdalová, Bára Basiková, Tereza Černochová, Tonya Graves, Dagmar Havlová, Ester Kočičková, Dan Bárta, Matěj Ruppert, Vojtěch Dyk, Jiří Macháček, Vojta Kotek, Lukáš Pavlásek, Michal Suchánek, Petr Čtvrtníček, Aleš Háma, Martin Hofmann, Marek Taclík, Adam Mišík a další.

Většina vstupenek bude tentokrát na stání do hlavního prostoru pod pódiem. Místa k sezení budou na rozdíl od předešlých ročníků k dispozici na balkonech v přízemí a v 1. patře.

Ceny vstupenek se budou pohybovat od 400 do 700 korun v závislosti na termínu zakoupení – čím víc se show v Lucerně bude blížit, tím bude cena vyšší…

Vánoční Bazar v Mokré Čtvrti se nově transformoval do samostatného občanského sdružení MOKRÁ ČTVRŤ o. s. Nadále však pokračuje úspěšná spolupráce s Fórem dárců a Nadací Terezy Maxové dětem.

Výtěžek z akce půjde jako vždy na dobročinné účely.

„Držíme se našeho záměru, dopřát zážitky lidem, kteří si je nemohou dovolit. Třeba dětem z dětských domovů, dětem, které vyrůstají v sociálně složitém prostředí, seniorům z domovů důchodců, nebo lidem v nouzi. Chceme jim udělat radost a tím vlastně i sobě. Rozhodně to není tak, že bychom odevzdali peníze nadaci a dál se nestarali. Konkrétní projekty velmi pečlivě vybíráme a dobře víme, na co přesně peníze z Vánočního Bazaru jdou,“ zdůrazňuje Peter Serge Butko.

Letošní fotografie pro vizuál Vánočního Bazaru v Mokré Čtvrti je dílem známého módního fotografa Matúše Tótha ze studia CASHONLY.

www.vanocnibazar.cz
 

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.