Richard Müller pokřtil unikátní nové album a zahájil turné

  • Richard Müller pokřtil unikátní nové album a zahájil turné Fotogalerie (12)
    • 16.09.2013
    • Tisk

    Richard Müller pokřtil novinkové album „Hlasy“, které natočil společně s vokální skupinou Fragile …

    Sdílejte článek:

Richard Müller pokřtil novinkové album „Hlasy“, které natočil společně s vokální skupinou Fragile. Za kmotru čerstvého počinu si vybral top modelku Evu Herzigovou.

K novému CD se třinácti skladbami v úpravě „a cappella“ přišli blahopřát Müllerova dcera Ema, režisér Juraj Jakubisko, herec a frontman Mig 21 Jiří Macháček, písničkář Xindl X, zpěvák Dan Bárta a další.

„Jsem velmi zvědavý, jakým způsobem zareagují fanoušci, protože je to opravdu něco úplně jiného. A přestože hrajeme většinou známé skladby, tak je hrajeme v aranžmá, která nikdy nikdo neslyšel. Dle mého vnímání jsou ještě daleko krásnější než v původní verzi, a to je velmi příjemný pocit,“ přiznává Richard Müller.

Eva Herzigová album pokřtila romanticky – polibkem…

„S Evou jsme se seznámili velmi dávno v Litvínově. Já jsem tam hrál se skupinou Banket a ona seděla u stolu a učila se ruská slovíčka,“ zavzpomínal s úsměvem Richard Müller.

„Velice ráda jsem se ujala role kmotry nového CD Richarda Müllera Hlasy. Již v minulosti jsme spolu o podobné možnosti mluvili, ale bohužel to nevyšlo. Teď se to podařilo díky tomu, že Richard bude skládat hudbu k filmu Pohádkář, který zde zrovna natáčím. A tak jsme využili příležitosti, kdy se potkáváme pracovně na společném projektu a já přeji jeho novému CD hodně nadšených posluchačů,“ prohlásila top modelka Eva Herzigová.

Na křtu CD Hlasy v pražském Budha Baru naživo zazněly hity „Nebude to ľahké“ a „Po schodoch“.

Návštěvníci akce reagovali nadšeně a skladby sklidily velké ovace.

„Jsem ze skladeb Richarda a Fragile příjemně překvapený. Dobře zaranžované, citlivě vymyšlené, postprodukčně ošetřené, velmi fajn!,“ nešetřil chválou Dan Bárta.

Několikanásobný Zlatý Slávik a skupina Fragile nahrávali album devět měsíců, každý hlas zvlášť.

Některé skladby nabízejí až 110 různých hlasů, které spolu tvoří úžasný celek.

Tvůrci aranžmá jsou Braňo Kostka, Jana Golisová a Kamil Mikulčík.

Naživo se projekt Hlasy v interpretaci skupiny FragileRichardem Müllererem představí v rámci rozsáhlého turné, které čítá celkem 36 koncertů po České republice i Slovensku.

Vstupenky na jednotlivé koncerty lze koupit v předprodeji v sítích Ticketpro a Ticketportal.

www.hlasy.sk
 

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.