Putovní festival Hrady CZ tento víkend v Hradci nad Moravicí

  • Putovní festival Hrady CZ tento víkend v Hradci nad Moravicí Fotogalerie (8)
    • 14.08.2013
    • Tisk

    Putovní festival Hrady CZ se po hradech Točník, Švihov, Kunětická hora, Rožmberk nad Vltavou a Veveří tento pátek 16. srpna a v sobotu 17. srpna představí v Hradci nad Moravicí nedaleko Opavy a Ostravy.

    Sdílejte článek:

Páteční program zahájí v 19 hodin koncert Mňágy a Žďorp.

Součástí večera bude už tradičně i karneval v maskách s tombolou o ceny.

První festivalový den se návštěvníci můžou těšit také na kapelu Koblížci a večerní show v podání Mig 21 a frontmana kapely Jiřího Macháčka.

V sobotu dvě velká pódia obsadí hvězdy jako Kryštof, Aneta Langerová, Mandrage, Tomáš Klus, Monkey Business, ale také například legendární Pražský výběr nebo kontroverzní raper Rytmus.

Hradec nad Moravicí se nachází v blízkosti Opavy a Ostravy, dá se na něj tedy dojet individuálně, i vlakem, výstupní stanicí je Opava východ.

Od této stanice bude k areálu festivalu zajištěna kyvadlová doprava ze stanice Opava východ a zpět.

Samozřejmostí je parkoviště a stanové městečko v blízkosti areálu, stanování bude zdarma. Na místě konání festivalu je možné využít úschovny kol a batohů, stejně jako v minulých letech i letos pokračuje spolupráce s Národním památkovým ústavem.

Hradec nad Moravicí včetně jeho prohlídkových tras si budou moci návštěvníci prohlédnout v rámci festivalové vstupenky, která zahrnuje vstupné na hrad.

Lístky na festival jsou k dostání v předprodeji sítě Ticketstream v cenách 250 korun na páteční program a 400 korun na sobotu.

Festival bude pokračovat po celé léto až do 31. srpna a po Hradci nad Moravicí se ještě přesune na hrady Bezděz a Bouzov.

Hradec nad Moravicí – program:

pátek 16. srpna (areál se otevře v 18.00)

karneval

19.00 – 20.00 Mňága a Žďorp

21.00 – 22.00 Koblížci

22.00 – 23.00 vyhlášení nejlepší karnevalové masky

23.00 – 00.00 Mig 21

sobota 17. srpna (areál bude otevřený od 10.30)

Stage A

11.30 – 12.00 We On The Moon

13.00 – 14.00 Kryštof

15.00 – 16.00 Monkey Business

17.00 – 18.00 Mandrage

19.00 – 20.00 Aneta Langerová

21.00 – 22.00 Pražský výběr

23.00 – 24.00 Tomáš Klus

Stage B

12.00 – 13.00 A Banquet

14.00 – 15.00 Vypsaná fixa

16.00 – 17.00 Wohnout

18.00 – 19.00 Rytmus

20.00 – 21.00 Pipes and Pints

22.00 – 23.00 Iné kafe

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz