Bývalý partner Shakiry se ani tentokrát milionů nedočká

  • Bývalý partner Shakiry se ani tentokrát milionů nedočká Fotogalerie (8)
    • 05.08.2013
    • Tisk

    Antonio de la Rua v dubnu zažaloval bývalou přítelkyni, popovou hvězdu Shakiru, a žádal odškodné …

    Sdílejte článek:

Antonio de la Rua v dubnu zažaloval bývalou přítelkyni, popovou hvězdu Shakiru, a žádal odškodné ve výši 100 milionů amerických dolarů.

Uvedl, že hrál klíčovou roli v její cestě za slávou a že mu Shakira od roku 2010 za služby neplatila podle platných smluv.

Pár se rozešel v roce 2011.

Kalifornský soud v Los Angeles se minulý čtvrtek odmítl případem zabývat.

Soudce Abraham Khan dal za pravdu právníkům zpěvačky, kteří tvrdili, že by se záležitost vůbec neměla řešit v Americe, ale v její rodné zemi Kolumbii nebo na Bahamách, kde v současnosti žije.

De la Rua podal žaloby také k soudům ve Švýcarsku a v New Yorku. V obou případech se dočkal zamítavého verdiktu.

„Jsem velmi vděčná soudům, že se nechtějí zabývat těmito nepodloženými a nesmyslnými žalobami,“ reagovala na nejnovější soudní rozhodnutí Shakira.

„Můj život se posunul dál a jsem velmi šťastná. Doufám, že tyto nepříjemnosti už jednou pro vždy skončí,“ dodala zpěvačka.

Rachel Fleishman, právní zástupkyně de la Rui, ale s rozhodnutím předsedy losangeleského soudu nesouhlasila. Tvrdila, že by se případem měl zabývat právě soudce v tomto americkém městě, protože tamní právníci mají zkušenosti se smlouvami, jež se týkají zábavního průmyslu, a jsou v této oblasti největšími odborníky.

Shakira navíc také podle ní do Los Angeles často jezdí, protože tam vykonává roli porotkyně v talentové soutěži The Voice. Z města také prý pochází většina svědků.

Právní zástupce zpěvačky Daniel Wall namítl, že se de la Rua snaží Shakiru žalovat na různých místech po světě a za každou cenu dosáhnout úspěchu, což se mu zatím nedaří, protože všechny soudy jeho žaloby zamítají.

De la Rua se chtěl soudní cestou domoci přístupu k účtům, které má zpěvačka u švýcarských bank, ale neuspěl.

„Když mu to nevyšlo ve Švýcarsku a New Yorku, zkusil štěstí v Los Angeles,“ řekl Wall.

Právníci zpěvaččina bývalého zase tvrdí, že jde o klasický případ „můžeš utíkat, ale nakonec se neschováš“ s tím, že Shakira se jednou u soudu bude muset zpovídat a že teď jen zvolila taktiku oddalování okamžiku, kdy se bude muset problému postavit.

De La Rua a Shakira tvořili pár přes deset let.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.