Už zítra startuje 9. ročník festivalu Mighty Sounds

  • Už zítra startuje 9. ročník festivalu Mighty Sounds Fotogalerie (13)
    • 18.07.2013
    • Tisk

    Devátý ročník žánrového festivalu Mighty Sounds otevře brány už zítra tj. v pátek, 19. července. Areál, ve kterém se vystřídá přes 130 kapel převážně ze zahraničí, se nachází opět na letišti Čápův dvůr v Táboře.

    Sdílejte článek:

Návštěvníci můžou na akci přijíždět už dnes, kdy je čeká večírek pro nedočkavé s DJskými sety.

V pátek odstartuje všech osm pódií, z toho čtyři pro živá vystoupení, a hned první den akce se jako jeden z headlinerů festivalu představí britští The Subways.

Festival přivítá fanoušky kvalitní žánrové muziky, hlavně punku, punkrocku, ska, reggae, hadrcoru, rockabilly, rock’n’rollu a dalších stylů z domova i ze zahraničí.

Právě zahraničních návštěvníků každoročně přibývá.

Letos pro ně vystoupí mimo jiné Suicidal Tendencies, Ky-Mani Marley, Anti-Flag, Bad Manners, Skindred nebo tuzemské formace Sto zvířat, Prago Union či Fast Food Orchestra.

Přes 130 kapel doplní výběr toho nejlepšího z alternativního divadla, DJs a celá řada sportovních a dalších aktivit v bohatém doprovodném programu.

Kromě toho pořadatelé Mighty Sounds vylepšili stanové městečko, pivo se bude nově pít z vratných kelímků a díky projektu na webu HitHit.cz se vybraly peníze na ekologické a kvalitnější nádobí, ze kterého se bude na festivalu jíst.

Opět se také bude třídit odpad, tentokrát ještě důkladněji.

Díky prodloužení dálnice D3 by také při příjezdu a odjezdu návštěvníků měly být dopravní komplikace menší než v předchozích letech.

Všechno nasvědčuje tomu, že tento víkend se v Táboře chystá žánrová akce léta.

www.mightysounds.cz
 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.