V půlce prázdnin si dejte muziku a adrenalin na High Jumpu

  • V půlce prázdnin si dejte muziku a adrenalin na High Jumpu Fotogalerie (6)
    • 04.07.2013
    • Tisk

    Pokud milujete sport, party, slunce a vodu, těšte se na 2. a 3. srpna. V tyto dny se v Hřiměždickém …

    Sdílejte článek:

Pokud milujete sport, party, slunce a vodu, těšte se na 2. a 3. srpna. V tyto dny se v Hřiměždickém lomu nedaleko Příbrami odehraje další ročník mistrovství republiky ve skocích do vody – Budweiser Budvar High Jump.

Tedy show, která neztrácí ani po třinácti letech dech.

Psal se rok 2000, když byl do kin uveden film Matrix a konal se první ročník Budweiser Budvar High Jump.

Do České republiky přinesl vlastní verzi cliffdivingových závodů, sportu, který vznikl na Hawaii. Skoky ze skály, jakožto rituál odvahy, kdy muž střemhlavým skokem dokazoval celému kmeni odhodlanost a statečnost.

Píše se rok 2013 a v hřiměždickém lomu se v rámci Budweiser Budvar High Jump poprvé představí nejlepší sestava skokanů z největší výšky, jakou tento šampionát pamatuje.

Na hranu skoku ve výšce 27 metrů se vedle sebe postaví hřiměždický „odchovanec“ Michal Navrátil a světová hvězda cliffdivingového nebe Orlando Duque spolu s dalšími účastníky elitní Red Bull Cliff Diving Tour.

Že výška a adrenalin nejsou jen pro chlapy, to s lehkostí a elegancí předvede jedinečná Anna Bader.

Přes den se jako každý rok můžete těšit na soutěž v extrémních skocích do vody z dvanácti a šestnácti metrové věže a pěti metrové houpačky.

Celá „high jump family“ připravila lahůdku: „Pokud jste si mysleli, že dvacet metrů v roce 2012 je nejvíc, co kdy v Hřiměždicích uvidíte, byl to omyl! Poprvé a snad ne naposled uvidíte extrémní skoky a „prdeláče“ z dvaceti sedmi metrů v podání nejlepších skokanů a skokanek světa,“ uvádějí organizátoři akce.

A to už je pořádná výška – jako desáté patro paneláku!

Chybět nebude ani klasický splashdiving neboli soutěž o největšího „prdeláče“ a placák. Kdo vystříkne nejvíce vody, ten vítězí.

V dramaturgii konceptu Budweiser Budvar High Jump letos nastala podstatná změna.

Peníze ušetřené za koncerty byly investovány do skokanské show, která byla pro organizátory vždy nejpodstatnějším prvkem celé akce, a když se letos naskytla možnost pozvat světovou elitu, neváhali ani okamžik.

Nudit se ovšem nebudete ani v noci.

Připravená je i nová koncepce hudební dramaturgie, kterou mají kompletně v režii Jagermeister a Red Bull.

První den večírku odstartují v nové „fresh zone“ domácí Wohnout, následováni na party shit louce Dub Pistols a projektem Loo&Placido, který se představí v České republice poprvé.

Sobotní večírek rozhoupou PSH a partička Dancefloor Outlaws, která všechny nažhaví na týpka pro večírek nejpovolanějšího, mistra mixu a nálady Benji Boka.

Lístky za 410 korun pořídíte v síti Ticketstream, na místě vyjdou na 500 korun.

www.highjump.cz
 

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze