Letošní ročník Rock for People začne ani ne za týden

  • Letošní ročník Rock for People začne ani ne za týden
    • 27.06.2013
    • Tisk

    Obří stan Staropramen stage pro 12 tisíc, menší YouTube stage s kapacitou 4 tisíce, krytá místa …

    Sdílejte článek:

Obří stan Staropramen stage pro 12 tisíc, menší YouTube stage s kapacitou 4 tisíce, krytá místa pro více než 5 tisíc lidí, hangáry, ale třeba i Potrefená husa s rozšířeným krytým sezením pro 850 návštěvníků …

… k tomu kilometry podlážek, zpevněných ploch a dalších opatření, jak se vypořádat s případnou nepřízní počasí …

Tak se festival Rock for People, který začne už v pondělí 1. července Večírkem pro nedočkavé a hned v úterý 2. července přivítá 30 Seconds To Mars, Bloc Party nebo Amandu Palmer, připravuje na nápor návštěvníků.

„Když jsme rozhodovali o tom umístit druhou hlavní scénu do obřího stanu, netušili jsme, že správnost tohoto kroku se ukáže ještě před samotným festivalem,“ říká ředitel Michal Thomes, podle kterého by ani deště neměly narušit hudební produkci.

„I když jsou předpovědi na příští týden příznivé, počítáme se všemi variantami. Už nyní celý prostor Festivalparku i okolí připravujeme tak, aby očekávaných 30 tisíc návštěvníků prožilo skvělý ročník.“

Připraven je také line-up, který čítá na 200 položek.

A to ještě nezahrnuje taková lákadla jako každonoční fire a cirkus show souboru Amanitas, Live Jukebox (tedy přívěs s muzikanty hrajícími na přání) nebo řadu hudebních nebo tanečních vystoupení na hlavní runwayi.

Posledním potvrzeným jménem na velké stage se stala mladá britská synth-popová zpěvačka Chlöe Howl, která rozčeřila hladinu zájmu ve Velké Británii teprve ve druhé polovině loňského roku.

A s o to větší intenzitou teď, za podpory renomovaného hudebního vydavatelství Columbia, stoupá vzhůru. Podle mnohých se její skladby „Rumour“ a hlavně „No Strings“ stanou hity letošního léta…

Na Rock for People jsou až do víkendu v předprodeji vstupenky za 1 650, respektive po registraci za 1 550 korun. Na místě bude lístek k mání za 1 800 korun. Jednodenní vstupné začíná na 750 korunách, respektive na 390 korunách na poslední den.

Finální program si můžete prostudovat tady

www.rockforpeople.cz
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze