Startuje další turné kavárny POTMĚ, vystoupí Aneta Langerová

  • Startuje další turné kavárny POTMĚ, vystoupí Aneta Langerová Fotogalerie (8)
    • 14.05.2013
    • Tisk

    Netradiční Kavárna POTMĚ, která každoročně přivítá tisíce hostů, se vydává na druhé turné po …

    Sdílejte článek:

Netradiční Kavárna POTMĚ, která každoročně přivítá tisíce hostů, se vydává na druhé turné po regionech České republiky. Zatemněný autobus, ve kterém nevidomí hostům připraví černočernou kávu slavnostně odstartuje dnes ve 13 hodin na Náměstí Míru v Praze 2.

První kávu letos ochutná patronka projektu Aneta Langerová a spolu s ní další vzácní hosté: Pavel Liška, Saša Rašilov, Ondřej Brzobohatý, Jiří Macháček, Ivana Chýlková a Bára Hrzánová.

Kavárnu POTMĚ na Náměstí Míru můžete navštívit do čtvrtka 16. května od 10 do 20 hodin, pak se vydá na cesty.

„Přijde mi to jako včera, kdy jsme se Světluškou zahajovali první turné autobusové Kavárny POTMĚ. Už se těším na příští úterý, až se opět potkám s nevidomými kavárníky, kteří se i letos vypraví do regionů. Mezi nimi je i pár nováčků, moc jim přeji, aby je obsluhování v Kavárně POTMĚ bavilo stejně jako mě,“ říká Aneta Langerová.

„Do Kavárny POTMĚ se už těším NOTNĚ! Jen mi je líto, že už to nebude takový vzrůšo a překvapení jako poprvé. Takže, kdo nebyl, ať si to nenechá ujít, poprvé je to nejlepší! A kdo už byl jako já, ví, na co se může těšit a taky si to nenechá ujít. To, že Kavárna POTMĚ vyjíždí mimo Prahu, je super, protože, když Mohamed nejde k hoře, musí jet kavárna do regionů. A taky nám Pražákům konečně přestanou závidět, že máme Kavárnu POTMĚ jen pro sebe,“ zaznělo z úst herce Saši Rašilova.

„Během loňského roku autobus s Kavárnou POTMĚ najezdil 3 tisíce km a navštívil 11 míst. Byli jsme mile potěšeni, jak ohromnou a pozitivní odezvu Světluška v regionech má," říká Martina Kaderková, ředitelka Nadačního fondu Českého rozhlasu.

A dodává: "Slíbili jsme, že do všech postupně přijedeme. Těšíme se nejen my ve Světlušce, ale také náš báječný tým nevidomých kavárníků se už nemůže dočkat, až opět budeme servírovat tu nejčernější kávu široko daleko.“

Ti, kdo to do autobusové Kavárny POTMĚ v Praze nestihnou, můžou do ní zavítat na Ovocném trhu.

Tam bude otevřená od 13. do 30. června.

Její provoz slavnostně zahájí zpěvačka Aneta Langerová s herečkou Eliškou Balzerovou. Aneta si po jedno odpoledne také vyzkouší roli číšnice, a pak v absolutní tmě zahraje a zazpívá.

Už brzy můžete nastoupit:

14. – 16. 5. Praha, Náměstí Míru

31. 5. – 1. 6. Zlín, Náměstí Míru

18. – 20. 7. Ostrava, OC Forum Nová Karolina

29. – 31. 7. Liberec, nám. Dr. Edvarda Beneše

9. – 11. 8. Panenský Týnec, Open Air Festival

2. – 8. 9. Brno, Galerie Vaňkovka

13. – 15. 9. Jičín, Valdštejnovo náměstí

26. – 28. 9. Olomouc, Horní náměstí

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.