Prvním headlinerem Open Air Festivalu jsou Skunk Anansie

  • Prvním headlinerem Open Air Festivalu jsou Skunk Anansie Fotogalerie (7)
    • 28.02.2013
    • Tisk

    Začátkem tohoto týdne oznámili první potvrzenou zahraniční hvězdu pro letošní ročník také …

    Sdílejte článek:

Začátkem tohoto týdne oznámili první potvrzenou zahraniční hvězdu pro letošní ročník také pořadatelé Open Air Festivalu. Ten se ve dnech 8. až 10. srpna 2013 uskuteční opět na letišti v Panenském Týnci.

V pátek večer hlavní pódium ovládnou Skunk Anansie s energickým rockem míchaným s hloubavými funky rytmy, ostrými texty, metalovými a punkovými riffy i křehkými baladami.

Tuto londýnskou kapelu, která odjakživa boří hudební hranice, tvoří zpěvačka Skin (Deborah Dyer), Cass (Richard Lewis), Ace (Martin Kent) a Mark Richardson.

Skunk Anansie pravidelně vyprodávají během několika minut domácí i zahraniční turné.

„Úžasné je, že Skunk Anansie sami projevili zájem vystoupit na letošním Open Air Festivalu. Je to mimo jiné tím, že jsou zastupovaní stejnou agenturou jako Interpol, kteří u nás vystoupili v roce 2011 a byli velmi spokojeni se zázemím i s festivalovou atmosférou,“ říká Milena Palečková z agentury 10:15 Entertainment.

V roce 2012 vydali Skunk Anansie páté studiové album Black Traffic, na kterém spolupracovali se světoznámým producentem Chrisem Sheldonem (Foo Fighters, Biffy Clyro), a které si získalo přízeň nejen fanoušků, ale i hudebních kritiků.

V současné době se Skunk Anansie připravují na nahrávání prvního akustického alba.

Stane se tak na koncertě v londýnské The Cadogen Hall, na kterém je výjimečně doprovodí smyčcové nástroje.

Album by mělo vyjít letos v srpnu.

„Souběžně se zajišťováním dramaturgie pracujeme samozřejmě i na přípravě bohatého doprovodného programu a na vyladění služeb pro naše návštěvníky,“ říká Marie Marková, manažerka festivalu.

„Letos se chceme mimo jiné zaměřit na zkvalitnění infrastruktury areálu. Oslovili jsme i naše fanoušky na facebooku, kteří mají spoustu kreativních, ale i praktických nápadů. Určitě je zvážíme všechny," dodává.

Vstupenky na Open Air Festival teď stojí 390 korun.

Jakmile bude limitovaná edice, ze které zbývá už jen pár desítek kusů, doprodána, cena stoupne na 600 korun. VIP vstupenky je možné pořídit za 1 000 korun.

 

www.openairfestival.cz
 

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.