HIM mají nové vydavatelství, deska bude koncem dubna

  • HIM mají nové vydavatelství, deska bude koncem dubna Fotogalerie (6)
    • 15.02.2013
    • Tisk

    Finští rockeři, tedy vlastně love metalisté, právě podepsali smlouvu s novým vydavatelstvím. Navázali tak spolupráci se severoamerickým labelem Razor & Tie.

    Sdílejte článek:

Ten vydá jejich právě dokončené novinkové album Tears On Tape. Konkrétně to bude 30. dubna.

Šéf oddělení nových talentů v Razor & Tie Mike Gitter k tomu řekl: „Na světě je jen málo umělců, kteří umí do rockové muziky promítnout tolik emocí a zoufalství a navíc to zařídit tak, aby výsledek zněl zatraceně dobře. Ville Vallo a HIM jsou v tom mistři. Dokážou vzít ty nejsyrovější emoce a proměnit je v nezapomenutelné hymny.“

Deváté studiové album Tears On Tape kapela nahrávala ve studiích Finnvox v Helsinkách.

Na celý proces dohlížel producent Hiili Hiilesmaa.

Mix si vzal v Londýně na starost Tim Palmer, který už v roce 2005 s HIM spolupracoval na nahrávce Dark Light a v roce 2007 na Venus Doom.

„Vlastně děláme něco, čemu já říkám ´moderní retro´,“ uvedl frontman Ville Valo k hudebnímu směřování nadcházejícího alba.

A jaký podtext má název nové desky Tears On Tape?

„Pro mě to je o tom, že písně, nejenom naše písně, můžou být důležitým milníkem v lidském životě. Slyšíte nějakou skladbu a přenesete se na místo, kde jste si ji poslechli poprvé nebo si vzpomenete, že se při jejích tónech událo něco zásadního. Zkrátka si vážím lidí, kteří promítají své prožitky do hudby, umí si vylít srdce a otevřít duši. Nebyl bych tu, nebýt slz Elvise Presleyho na pásce,“ vysvětlil Ville Valo.

Příští týden HIM oznámí podrobnosti k americkému turné.

V půlce června mají vystoupit na britském Download festivalu.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.