Už tento týden se dozvíme jména nejlepších hudebních grafiků

  • Už tento týden se dozvíme jména nejlepších hudebních grafiků
    • 04.02.2013
    • Tisk

    Už tento čtvrtek bude Palác Akropolis hostit 4. ročník jedinečné akce, která spojuje hudbu, …

    Sdílejte článek:

Už tento čtvrtek bude Palác Akropolis hostit 4. ročník jedinečné akce, která spojuje hudbu, design a dobré skutky. 7. února přesně v 19:00 odstartuje Megaton Fashion Show 2012.

Komik Lukáš Pavlásek provede diváky večerem, na kterém zahraje kapela Cartonnage a Katarína Landlová, finalistka soutěže Česko Slovensko má talent.

Součástí akce bude tradičně i módní přehlídka merchandise oblečení, při níž se jako modelové a modelky představí sami interpreti.

Letos potvrdili účast například The Prostitutes, The Prague Conspiracy, FíHa, Dirty Blondes, Status Praesents a řada dalších.

Bmx show předvede Dominik Nekolný, pětinásobný mistr České republiky a mistr Severní Ameriky. O večírek, který potrvá až do ranních hodin, se vedle DJ Eda Basse a Them Darned Teenagers postará také speciální Metaxa bar.

Megaton Fashion Show 2012 bude vyvrcholením soutěže o nejlepší hudební design uplynulého roku v kategoriích booklet, plakát a merch.

Hlasování je čistě v rukou fanoušků, kteří mohou až do 5. února míchat pořadím na facebookové stránce občanského sdružení Megaton Production, jež akci pořádá.

Grafici, kteří v klání uspějí, budou odměněni cenou ve tvaru bombičky od Josefa Špetláka, lahvemi speciální Metaxy a ten nejúspěšnější, s nejvyšším počtem získaných hlasů v průřezu všech kategorií, získá hodinky Ingersoll.

Ceny jim do Akropole přijdou předat raper Vladimír 518, fotograf Tomáš Třeštík a tatér Musa.

Na stejné facebookové stránce se zítra tj. 5. února rozhodne také o vítězích dražby originálních hudebních nástrojů, věnovaných firmou Kytary.cz.

Kytary, ukulele a činely k obrazu svému upravili Lukáš Pavlásek, kapely J.A.R. a Cartonnage, tatérka Tereza Pet a sochař Lukáš Rais a sami je na Megaton Fashion Show 2012 novým majitelům odevzdají. Vstupenky za 150 korun je možné koupit pouze na místě.

Všichni zúčastnění se na akci podílejí bez nároku na honorář. Výtěžek jako každý rok putuje Nadaci Terezy Maxové dětem. Všechny soutěžní návrhy Megaton Fashion Show 2012 budou celý únor vystaveny v AGalerii ve foyer Paláce Akropolis a virtuálně na webu galerie.

www.facebook.com/…onproduction
 

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze