Hlasujte a dražte kytary nebo ukulele od Lukáše Pavláska

  • Hlasujte a dražte kytary nebo ukulele od Lukáše Pavláska Fotogalerie (1)
    • 14.01.2013
    • Tisk

    Už od zítřka tj. od 15. ledna do 5. února 2013 můžete hlasovat do čtvrtého ročníku soutěže o …

    Sdílejte článek:

Už od zítřka tj. od 15. ledna do 5. února 2013 můžete hlasovat do čtvrtého ročníku soutěže o nejlepší český hudební design na facebookové stránce občanského sdružení Megaton Production.

I vy můžete rozhodnout, který booklet, plakát a návrh propagačních předmětů interpretů rozličných hudebních žánrů se v loňském roce nejvíce povedly.

Ve čtvrtek 7. února pak v Paláci Akropolis proběhne Megaton Fashion Show 2012… večírek, na kterém budou vítězným grafikům předány ceny ve tvaru bombičky, vytvořené Josefem Špetlákem, vítězem Red Bull Art of Can 2011.

Přihlášení interpreti předvedou kapelní trička při tradiční módní přehlídce.

Letos kočičí chůzí ohromí The Prostitutes, The Prague Conspiracy, Status Praesents, Dirty Blondes a řada dalších.

Stejně jako loni se k Megaton Fashion Show váže dražba originálních hudebních nástrojů, které věnovala společnost kytary.cz.

V termínu od 28. ledna do 3. února tak budete mít možnost získat činely, které k obrazu svému upravil absolvent VŠUP Lukáš Rais, jehož kovové plastiky zdobí například Administrativní centum City West v pražských Stodůlkách nebo náměstí v Českých Budějovicích.

Dále jsou k mání kytary pomalované kapelami Cartonnage a J.A.R., tatérkou Terezou Pet či komikem Lukášem Pavláskem.

Všichni zmiňovaní jsou s akcí propojeni hlouběji: Lukáš Pavlásek bude slavnostní večer v Paláci Akropolis moderovat, Cartonnage na ní vystoupí, booklet sólového alba Oto KlempířeJ.A.R. soutěží o cenu za nejlepší návrh a Tereza Pet je podepsaná pod soutěžními návrhy kapely Pipes and Pints.

Na akci dále vystoupí zpěvačka Katarina Landlová, finalistka soutěže Česko Slovensko má talent a Dominik Nekolný, pětinásobný mistr České republiky a mistr Severní Ameriky v BMX.

Návrhy, které budou ve veřejném hlasování oceněny v kategoriích booklet, plakát a merch, si budete moci prohlédnout na facebooku občanského sdružení Megaton Production a po celý únor ve foyer Paláce Akropolis a v jeho virtuální AGalerii.

Megaton Fashion Show 2012 je čtvrtý ročník akce, která jako jediná v České republice upozorňuje na výtvarnou stránku hudebního průmyslu a prezentuje průřez současnou tvorbou bez ohledu na hudební žánr.

To celé formou charitativní akce – výtěžek tradičně dostane Nadace Terezy Maxové dětem.

 

www.facebook.com/…onproduction

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.