Ochutnejte první klip z nového alba Sunshine – už dnes!

  • Ochutnejte první klip z nového alba Sunshine – už dnes! Fotogalerie (2)
    • 07.02.2007
    • Tisk

    Již dnes, ve středu 7. února můžete zhlédnout v pořadu Host Óčka na stejnojmenné televizi premiéru nového klipu k prvnímu singlu Top! Top! The Radio! z připravované desky Sunshine. Pořad začíná v šest večer a rozhodně byste si ho neměli nechat ujít.

    Sdílejte článek:

Námět klipu pochází z dílny Kaye Buriánka. Ten pro jeho realizaci oslovil Bistro Films, Petru Ondřejkovou a Michala Nohejla, tedy půlku režisérského dua Mods, které Bistro Films zaštiťuje. Oba zmiňovaní klip také režírovali, kamery se chopil Tomáš Sysel a střihal Petr Mrkous. Klip byl natočen v Pomořanských ateliérech. Casting pro klip byl víceméně tajnou záležitostí, přesto se však našlo dost těch, kdo byli ochotni na sebe pro jeden den vzít identitu králíka a užít si trochu legrace.
Chcete-li si poslechnout více než tento jeden klip, máte možnost také ode dneška na www.myspace.com/sunshinetrash. Nestahovatelná verze předznamenává nové album, které vyjde 26. března.
[ /files/UserFi­les/Image/sun­shine_kay.jpg 130×167 .(){hspace:5, align:left, vspace:5} ]„Začněte se probouzet ze zimního spánku, proberte se z letargie, ať vás kolekce 10 nových věcí zastihne připravené a nezpůsobí vám srdeční zástavu. Trénujte – jaro, léto i podzim bude taneční mayhem:-). Brzy zveřejníme zatím potvrzená data turné, „křtu-nekřtu“ v Praze a Brně i letních festivalů na kterých se letos Sunshine objeví. Jestli jste na naše internetové dialýzy chodili jen občas pročistit si krev, tak teď začíná čas napíchnout se nepřetržitě!“ vzkazuje všem Kay Buriánek.
Více informací na http://www.myspace.com/sunshinetrash
Vy, kteří Óčko nechytáte, ale máte rychlejši připojení, můžete pořad sledovat online ZDE: http://ocko.idnes.cz/stream.asp

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz