Venefica akusticky s Monikou Povýšilovou už tuto sobotu

  • Venefica akusticky s Monikou Povýšilovou už tuto sobotu Fotogalerie (3)
    • 03.12.2012
    • Tisk

    Už jen necelý týden zbývá do prvního ze dvou exkluzivních akustických vystoupení, která …

    Sdílejte článek:

Už jen necelý týden zbývá do prvního ze dvou exkluzivních akustických vystoupení, která rocková skupina Venefica připravila na letošní předvánoční období.

První z koncertů Venefica Unplugged Exclusive se uskuteční tuto sobotu 8. 12. 2012 v olomouckém Jazz Tibet Clubu, druhý připadl na magické datum 12. 12. 2012 a odehraje se v klubu Jazztime nedaleko Václavského náměstí v Praze.

Pilířem více než dvouhodinového koncertu, který rozdělí malá přestávka, budou hlavně skladby z obou řadových alb kapely v akustické úpravě.

Venefica opráší i songy, jež na běžných koncertech buď nikdy nehrála, nebo byly uvedeny jen párkrát.

Zazní také několik starších i naprosto čerstvých světových rockových hitů od kapel, které mají rádi jak samotní muzikanti, tak jejich fanoušci.

Pomyslnou třešničkou na dortu mohou být duety, které by na koncertě Veneficy zřejmě nikdo nečekal.

Jejich uvedení umožní účast atraktivního hosta.

Místo dříve avizované Evy Burešové pozvání od pětice talentovaných rockerů přijala a speciálním hostem se stala skvělá krásná zpěvačka Monika Povýšilová, která stejně jako pánové z kapely pochází z Olomouce.

Finalistka soutěže Česko – Slovenská SuperStar v současné době studuje závěrečný ročník Konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze, zkouší jednu z hlavních rolí v muzikálu Monte Cristo a dokončuje práce na novém singlu ve stylu r&b, k němuž si sama složila hudbu a napsala text.

Nenechte si ujít jedinečné hudební spojení a příjemnou atmosféru komorního prostředí jazzových klubů.

Oba koncerty mají velmi omezenou kapacitu. Na olomoucký už zbývají poslední desítky vstupenek, proto neváhejte s jejich nákupem.

Předprodej probíhá přímo v klubech nebo v e-shopu na oficiálních stránkách skupiny Venefica (www.venefica.cz/e-shop/).

www.venefica.cz
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.