Příští Votvírák nabídne premiéry i comebacky

  • Příští Votvírák nabídne premiéry i comebacky
    • 30.10.2012
    • Tisk

    Pořadatelé festivalu Votvírák, který se příští rok uskuteční v termínu od 14. do 16. června 2013, …

    Sdílejte článek:

Pořadatelé festivalu Votvírák, který se příští rok uskuteční v termínu od 14. do 16. června 2013, se opět rozhodli pozvat špičky domácí scény. Navíc půjde o interprety, kteří se na pódiích Milovického letiště dlouho neukázali, nebo si naopak střihnou premiéru.

Konkrétní jména se dozvíme postupně v průběhu roku.

Pořadatelé slibují i osvědčené kapely, které na letišti v Milovicích zdomácněly a těžko si bez nich můžeme Votvírák představit. Alespoň podle slov dramaturgyně Martiny Jablanovské.

Votvírák je největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v podání zejména českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení.

Ve dnech 14. až 16. června 2013 se uskuteční na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích jeho další ročník.

Stejně jako v předchozích letech se prý můžeme těšit na výborně sestavený lineup s řadou zvučných jmen.

V minulých ročnících na festivalu vystoupily např. skupiny Kabát, Olympic, Chinaski, Arakain, Kryštof a celá řada dalších.

Na samostatné stage ve speciální hip hopové zóně se v posledních letech vystřídala prakticky kompletní špička česko slovenské hip hopové scény.

Kromě vlastního hudebního programu festival pravidelně nabízí i bohatý doprovodný program s celou řadou překvapení tak, aby si zábavu užili všichni návštěvníci festivalu.

Jde především o Adrenalin Camp, Game Zone nebo rozmanité pouťové atrakce.

Oblíbená je také noční prodloužená pro vytrvalé, pro které je připraven hudební program až do rozbřesku.

K dispozici návštěvníkům festivalu jsou rovněž rozsáhlé parkoviště, stanové městečko a nepřeberné množství jídla i pití, jakož i komerčního festivalového zboží po celou dobu konání festivalu.

Festival Votvírák tak jako každý rok spolupracuje s organizacemi, které nezištně pomáhají lidem v tísni. Nejčastěji to byly organizace, které pomáhají těm nejpotřebnějším a současně nejzranitelnějším – dětem.

Loni pořadatelé navázali spolupráci také s organizací Lymfom Help, která pomáhá lidem postiženým rakovinou.

Festival Votvírák je opakovaně držitelem ocenění Čistý festival a třídí odpad.

www.votvirak.cz

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.