Pink představí na jaře novou desku i v Praze

  • Pink představí na jaře novou desku i v Praze Fotogalerie (20)
    • 25.09.2012
    • Tisk

    Zpěvačka Pink oznámila termíny evropské části turné „The Truth About Love“, které se odehraje v příštím roce. V rámci této koncertní šňůry zavítá i do České republiky.

    Sdílejte článek:

Na držitelku několika cen Grammy, zpěvačku, skladatelku a pop rockový idol se v Praze můžeme po třech letech těšit 10. května 2013, kdy vystoupí v O2 Aréně.

Pink je po celém světě známá jako jedna z nejúchvatnějších koncertních umělkyň své generace.

Její turné Funhouse z roku 2009 a Summer Carnival z roku 2010, která zahrnovala 149 koncertů po celém světě, zhlédly přibližně 2 miliony 900 tisíc fanoušků.

Globální superstar Pink nedávno potvrdila 26 evropských termínů v návaznosti na oznámení 25 koncertů v USA a Kanadě.

Turné The Truth About Love podporuje vydání nového stejnojmenného alba, které se hned v prvním týdnu umístilo celosvětově na první příčce žebříčku iTunes.

Od vydání debutové desky v roce 2000 Pink pustila do světa celkem sedm alb.

Prodalo se jich přes 40 milionů kopií.

Dále se Pink může pochlubit 65 miliony prodaných singlů (z toho přibližně 20 milionů digitálních verzí) a 1 milionem prodaných DVD. 15 jejích singlů navíc dosáhlo první příčky v hitparádách minimálně v jedné a více zemích.

Pink získala celkem třikrát cenu Grammy, dvakrát bodovala v Billboard Music Awards, pětkrát také v MTV Video Music Awards, dvakrát v MTV Europe Awards, dvakrát si odnesla cenu z People’s Choise Awards apod.

Její předchozí album Funhouse z roku 2008 se umístilo na prvních příčkách hitparádových žebříčků ve Velké Británii, Austrálii, Nizozemí, na Novém Zélandu a ve Švýcarsku, dále pak na 2. místě v Billboard Top 200.

Výběr Greatest Hits So Far z roku 2010 s hity jako „Fxxckin Perfect“ a „Raise Your Glass“ se umístil v Top 10 ve víc než třinácti zemích.

Minulý týden Pink vydala šesté studiové album The Truth About Love, které získalo fantastické recenze.

První singl „Blow Me (One Last Kiss)“ se stal jednou z nejhranějších skladeb v britských rádiích a během prvního týdne zároveň nejprodávanějším singlem, který kdy zpěvačce vyšel právě na britských ostrovech.

Pink na albu poprvé spojila síly s producentem Gregem Kurstinem a na nahrávání se podíleli i její dlouholetí spolupracovníci Max Martin, Shellback, Billy Mann a Butch Walker (ten jí na minulém koncertě v Praze předskakoval).

Dalším spolupracovníkem na této desce je také producent a textař Dan Wilson. Nové album je jedinečným pohledem zpěvačky na různé odstíny lásky – temné, světlé, šťastné i smutné…

Ceny vstupenek se budou pohybovat od 1 090 do 1 790 korun a předprodej startuje v pondělí 1. října.

www.livenation.cz
 

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze