Nová Mecca se poprvé otevře už tento víkend

  • Nová Mecca se poprvé otevře už tento víkend
    • 05.09.2012
    • Tisk

    Mecca se po několika měsících, kdy procházela zásadní rekonstrukcí, otvírá už tento víkend…

    Sdílejte článek:

Mecca se po několika měsících, kdy procházela zásadní rekonstrukcí, otvírá už tento víkend. Nový management přichystal velkolepé otevření klubu, které bude probíhat po obě víkendové noci za účasti hned tří světových hvězd taneční hudby.

Tento pátek 7. září do Prahy zavítá významný představitel francouzské houseové scény a autor řady tanečních hitů Arno Cost.

Vlastní tvorbě se věnuje už od roku 1999 a v současnosti je považován za jednoho z předních světových producentů v oblasti stylu house.

Miluje hraní v klubech a přímý kontakt s fanoušky, proto bude tím pravým, kdo se v nové Mecce postaví za mixážní pult a postará se o vytvoření skvělé atmosféry.

V sobotu 8. září se Praha může těšit na další světovou hvězdu. Z Holandska skoro po roce přijede tvůrce nezaměnitelného soundu Marcel Woods.

„Nemám rád, když se mě snaží někdo narvat do nějaké škatulky a má nutkání zredukovat můj styl. Ten, kdo mě někdy slyšel, ví, že se do jedné škatulky nikdy nevejdu,“ říká ke své tvorbě Woods.

A toto tvrzení chce dokázat fanouškům i v nové Mecce.

Dalším zahraničním hostem víkendu bude americký zpěvák Peyton, který v Praze už několikrát vystoupil. Vždycky si podmanil klubové publikum a dokonce i vyprodanou O2 Arénu.

Peyton má na kontě několik známých hitů, pravidelně zpívá po celý rok v těch největších a nejvyhlášenějších světových klubech.

Mecce bude speciálním hostem obou víkendových nocí!

Fanoušci se můžou těšit i na nové Mecca Djs. Nebudou chybět ani různí performeři s tanečnicemi ve velkolepých kostýmech.

www.mecca.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz