Opravy klubu Mecca finišují, chystá se znovuotevření

  • Opravy klubu Mecca finišují, chystá se znovuotevření
    • 04.07.2012
    • Tisk

    Všichni příznivci kvalitní moderní klubové scény se mají na co těšit! Po delší odmlce a …

    Sdílejte článek:

Všichni příznivci kvalitní moderní klubové scény se mají na co těšit! Po delší odmlce a rozsáhlé několikaměsíční rekonstrukci se o místo na evropské klubové scéně znovu přihlásí proslulý pražský klub Mecca.

Z původního klubu kromě názvu nezbyl kámen na kameni. Po rekonstrukci doznal zásadních změn viditelných na každém kroku.

Mezi ty nejpodstatnější patří stylový interiér, zajímavý a kreativní program, cenově dostupná politika, servis na špičkové úrovni, akustika celého prostoru s inovovaným zvukovým systémem Funktion One, světelný park nebo skoro dvojnásobná kapacita.

A to všechno pro vytvoření světové klubové atmosféry.

O víkendu 7. a 8. září se brány nové Meccy poprvé otevřou široké veřejnosti.

Návštěvníci se můžou těšit na Opening Weekend ve velkém stylu za účasti dvou zvučných světových DJských jmen. Hned vzápětí je připravena řada nových pravidelných akcí.

Manažer klubu, Radek Koch, dodává: „Budeme usilovat o to, aby se Mecca stala místem, kde se návštěvníci budou cítit příjemně a vítaní, kde budou zažívat tu pravou klubovou atmosféru, kde se nikdy nebudou nudit a kam se budou chtít vracet. Uděláme vše pro to, aby se v Mecce cítili jako hvězdy!“

S blížícím se datem otevření klubu budou prozrazeny další podrobnosti.

Klub Mecca byl bez výrazných změn v provozu od roku 1998 do silvestrovské party 2011.

Za tu dobu se stal pojmem domácí, ale i zahraniční klubové scény.

Od ledna letošního roku je Mecca v rekonstrukci a kromě nového interiéru, technického vybavení a image mění taky svou filozofii.

S důrazem na cenově dostupnou politiku, profesionální služby a nápaditý program tak bude fanouškům taneční hudby otevřena úplně nová Mecca.

www.mecca.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.