Aneta Langerová v pátek vydá DVD s akustickým koncertem

Už tento pátek 25. května vyjde u Supraphonu v jednom balení na DVD a CD záznam ze speciálního akustického koncertu Anety Langerové se smyčcovým triem. Konal se loni 23. prosince v pražském Bio Oko v rámci turné Pár míst.

Skladby ze tří alb Anety Langerové získaly v živém akustickém provedení za přispění smyčcového tria intimnější a zároveň naléhavější rozměr.

„Od roku 2004, kdy jsem začínala, uběhlo již osm let. Pár míst je pro mě takovou vzpomínkou, ohlédnutím za vším, co jsem v poměrně krátké době zažila. Výběr mých oblíbených písní ze všech tří desek v nové akustické úpravě se smyčcovým triem je pro mě shrnutím tohoto období. Pár míst je můj vysněný projekt, na pódiu jsem se během koncertů ještě nikdy necítila tak svobodně jako teď. Stále se poznávám a hledám a dá se říct, že tady jsem se zatím našla asi nejvíc,“ říká k vydání záznamu koncertu Aneta Langerová.

Spolu s Anetou (zpěv, kytara, kalimba) vystoupili v prosinci v pražském Biu Oko také Jakub Zitko (klavír, kytara, zpěv), Veronika Vališová (housle, zpěv), Vladan Malinjak (viola, zpěv) a Dorota Barová (violoncello, zpěv).

Díky záznamu na DVD si kromě nových překvapivých aranží můžete užít i promyšlené pódiové projekce stejně jako jedinečnou atmosféru, kterou spoluvytvářelo nadšené publikum.

Na DVD a CD najdete třeba písně „Voda živá“, „Vzpomínka“, „Hříšná těla, křídla motýlí“, ale také „V bezvětří“, „Malá mořská víla“, „Dokola“, „Stačilo říct“ a další.

V online obchodě Supraphonu je možné si digitální verzi alba s celkem sedmnácti písněmi (o tři více než běžné CD) předobjednat.

DVD:

Dokola

Podzim

Jsem

Pokušení

Jiný sen

Možná

Hříšná těla, křídla motýlí

Němá

Malá mořská víla

Poplach

Vzpomínka

Jedináček

V bezvětří

Den

Vysoké napětí

Voda živá

Stačilo říct

CD:

Dokola

Pokušení

Jiný sen

Možná

Hříšná těla, křídla motýlí

Malá mořská víla

Poplach

Vzpomínka

Jedináček

V bezvětří

Den

Vysoké napětí

Voda živá

Stačilo říct

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz