Na Open Air Festival míří elektro duo The Bloody Beetroots

  • Na Open Air Festival míří elektro duo The Bloody Beetroots Fotogalerie (19)
    • 22.03.2012
    • Tisk

    Italské elektronické a taneční duo The Bloody Beetroots je dalším potvrzeným vystupujícím …

    Sdílejte článek:

Italské elektronické a taneční duo The Bloody Beetroots je dalším potvrzeným vystupujícím na letošním Open Air Festivalu, který se odehraje od 9. do 11. srpna na letišti Panenský Týnec.

Elektro-punková dvojice, která loni zahrála v pražském Lucerna Music Baru, nabídne elektro set a s ním „neřízenou party od začátku až do konce“.

Bloody Beetroots je pseudonym umělce jménem Sir Bob Cornelius Rifo. Jde o italského producenta a fotografa, který svůj rok narození dokládá číslem 1977 vytetovaným na hrudi. Doplňuje ho Tommy Tea.

Oba tradičně vystupují v černých maskách.

Dvojice je známá taky tvorbou remixů hudby od interpretů a formací jako jsou The Chemical Brothers, Wu-Tang Clan nebo Goose.

„Když nemůžeme se současným systémem bojovat, musíme se z něj naučit čerpat při tvorbě něčeho nového, revolučního,“ podotkl před časem Rifo.

Letošní Open Air Festival slibuje kombinaci divadla, muziky a adrenalinových sportů. Zatím největší oznámenou hudební zahraniční hvězdou je projekt Gorillaz Sound System.

Hudebně-vizuální show vychází z úspěšné animované skupiny Gorillaz.

Čtyřčlennou sestavu, kterou aktuálně tvoří Remi Kabaka na perkuse, Paul Stanley-McKenzie na bicí, vizuální tvůrce Roland Hamilton a Unknown DJ, v ní doplňují hostující zpěváci a muzikanti.

Festival nabídne i divadelní zážitky.

Mezi hosty je třeba EKG, literárně hudební kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše, kteří s představením O Lásce a Smrti vystoupí na scéně 11. srpna.

Diváci můžou čekat program na pomezí literárního čtení, hudebního vystoupení a divadelního kabaretu s důrazem na komunikaci s publikem a improvizaci.

Na scéně dostane prostor i básník J. H. Krchovský nebo autor dětských říkanek z prostředí patologie Jan Soukup.

www.openairfestival.cz
 

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.