Reflex Cannabis Cup je nově přehlídkou fotek

  • Reflex Cannabis Cup je nově přehlídkou fotek Fotogalerie (7)
    • 14.02.2012
    • Tisk

    Už osmý ročník Reflex Cannabis Cupu prošel zásadní změnou soutěže. S přihlédnutím k …

    Sdílejte článek:

Už osmý ročník Reflex Cannabis Cupu prošel zásadní změnou soutěže. S přihlédnutím k tomu, že pěstování míň než pěti rostlin konopí už u nás není trestným činem, byly totiž zrušeny všechny pěstitelské kategorie.

Reflex Cannnabis Cup se nově stal fotografickou přehlídkou uměleckých fotek s konopnou tematikou se dvěma kategoriemi: Cannabis Art a Cannabis Akt.

V první kategorii soutěží obecné umělecké snímky s konopnou tematikou, v kategorii druhé soutěží fotografie kombinující krásu konopí a krásu ženy.

Hlasování čtenářů, které probíhá na oficiálních stránkách akce, určí spolu s hlasováním redakce Reflexu a zakladatele soutěže J.X.D. 15 vítězných fotek, které budou následně představeny na akci Reflex Cannabis Cup ve čtvrtek 1. března v klubu Roxy a galerii NOD.

Odpoledne s Reflex Cannabis Cupem začne už ve 14 hodin v prostorách NODu, kde budou připraveny stánky s možností testování různých zdraví prospěšných konopných produktů a pochutin, od 15.30ti se otevře přednášková místnost.

A pokud vás zajímá pěstování konopí a chtěli byste se dozvědět, jak se to má správně dělat, rozhodně si nenechte ujít přednášku zaměřenou na základy pěstování.

Přednášet bude nejlepší evropský odborník na toto téma Pieter Klaasen.

Program přednášek:

15:30 – Konopí jako léčivá pochoutka – Hana Gabrielová

16:00 – Podpora petice za léčebné konopí – historický návrat konopí do ordinací a lékáren nebo cynická hra s lidským utrpením? – MUDr. Pavel Kubů

16:30 – Parkinsonova nemoc a konopí z pohledu nemocného – Maria Opltová (pacientka s Parkinsonovou nemocí)

17:00 – Zdravotní stav pacienta s roztroušenou sklerózou při užívání CBD jako alternativy k THC – Philip Polívka (pacient s roztroušenou sklerózou)

17:30 – Otázka svobody člověka při starosti o své zdraví – Martina Kafková (pacient s roztroušenou sklerózou)

18.00 – Canna seminář: Fotosyntéza – Pieter Klaassen, CANNA Research

20.00 – Zahájení výstavy nejlepších fotografií RCC – uvede Jiří X. Doležal

Večer se pak odehraje party na počest vítězů v klubu Roxy.

Na ní vystoupí legendární britský DJ a producent Krafty Kuts a spolu s ním DJs Robot, Manio, Tricky Trooops, Goldstar, Petr K a Code.

Vstup na celou akci je zdarma.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.