Koncert LMFAO bude bez zraněného Sky Blua

  • Koncert LMFAO bude bez zraněného Sky Blua Fotogalerie (5)
    • 08.02.2012
    • Tisk

    Nadcházející koncert taneční formace LMFAO, který se odehraje už v pátek 24. února, se bude …

    Sdílejte článek:

Nadcházející koncert taneční formace LMFAO, který se odehraje už v pátek 24. února, se bude muset obejít bez poraněného Sky Blua. Informoval o tom management kapely.

Koncert se ale i přes tuto nemilou zprávu uskuteční za stejných podmínek jako kdyby Sky Blu vystupovat mohl. Na turné totiž vyráží přes 40 perfomerů, DJs a tanečníků, kteří předvedou naprosto ohromující show v čele s Redfooem.

Jako předkapely vystoupí Far East Movement a CherryTree RevueNatalií Kills, takže to bude solidní řežba!

Management LMFAO vydal prohlášení, že Sky Blu nevystoupí ze zdravotních důvodů na žádném z plánovaných kanadských a evropských koncertů až do začátku března.

Sky Blu byl diagnostikován už dřív se třemi vyhřezlými ploténkami, a právě se podrobuje intenzivní léčbě.

Jeho osobní lékař potvrdil, že ploténky jsou ještě stále příliš poškozeny na to, aby Sky Blu mohl vystupovat. Jakákoliv zátěž by mu mohla způsobit ještě dalekosáhlejší poškození.

Sky Blu by se měl k turné připojit zhruba v půlce března.

Redfoo, věrně oddaný světové dominanci taneční scény, provede celou četu svých tanečníků a party rockerů kanadskými a evropskými koncerty, dokud se nebude moci Sky Blu vrátit.

LMFAO crew už takhle vystupovali např. v Londýně, New Yorku, Los Angeles nebo na Ibize. Koncerty i celá show byly stejně vydařené jako kdyby byli LMFAO kompletní.

LMFAO je super kapela, a naší misí je už od začátku změnit celý svět v jednu velkou párty planetu, v jednu velkou show! No a jelikož zdraví je priorita číslo jedna, je důležitý, aby se Sky Bluovi uzdravila záda, aby nabyl svoji párty sílu!,“ nechal se slyšet vždy optimistický Redfoo.

A dodal: „Fanoušci LMFAO, kteří jsou známí jako lmfaosteři, baby babies, party-rockeři, wigglemeisteři, a shufflující zomb zombíci, ti všichni nás strašně moc podporujou, a my jsme jim za to moc vděčný! Je mojí povinností pokračovat v LMFAO party planet misi se super kámošema, který s náma vystoupí: The Quest Crew, DJ Air, Q Da Danca, Shuffle Bot, Nate & Furr, a Charley Pearl, který možná znáte líp jako Redfoo a Party Rock Crew!“

Sky Blu se už těší, až se vrátí na stage: „Zranění jako tohle jsou nepříjemný, hlavně proto, že je nevidíš, jenom o nich moc dobře víš. Poslední měsíc byl hodně náročný, ale dělám všechno proto, abych byl brzo zpátky v plným nasazení. Nemůžu se dočkat, až budu zase shufflovat. No a do tý doby musíte zvládnout tu párty i za mě…“

Koncert LMFAO & Cherrytree Revue se koná v pátek 24. února od 21ti hodin v pražské Tipsport Aréně.

Vstupenky jsou zatím stále k dostání v sítích Ticketpro a Ticketportál.

www.lmfaomusic.com

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.