Únorový Late Night Acoustic bude s Markem Mulhollandem

  • Únorový Late Night Acoustic bude s Markem Mulhollandem Fotogalerie (13)
    • 06.02.2012
    • Tisk

    Chcete si užít koncerty zajímavých jmen a mít je doslova na dosah ruky v unikátním komorním …

    Sdílejte článek:

Chcete si užít koncerty zajímavých jmen a mít je doslova na dosah ruky v unikátním komorním prostředí, které nemá daleko k pohodlí vlastního obýváku? Přesně to nabízí už druhý koncert v rámci projektu Roxy Late Night Acoustic Chill Out Showcase.

Po Zdeňku BínoviJanem Urbancem, kteří projekt odstartovali v prosinci, se tentokrát v útulném Roxy Chill Outu představí 28. února britské duo Mark Mulholland a Craig Ward (ex-dEUS).

Krom téhle dvojky zkušených hudebních matadorů se navíc můžete těšit také na nový projekt Calm Season Terezie Kovalové (Vladivojna La Chia, Forma, ex-Republic Of Two) a Adama Vopičky (The Prostitutes, ex-Fake Tapes).

Únorové vydání Roxy Late Night Acoustic bude patřit duu zkušených muzikantů, kteří v průběhu kariéry hráli nebo stále ještě hrají v celé řadě zajímavých projektů a jejichž záběr jde od folku až po experimentální rock.

Mark Mulholland a Craig Ward společně tvoří už od teenagerských let a, jak sami říkají, po svém navazují na Britskou folkovou tradici reprezentovanou jmény jako Davey Graham nebo Bernt Jansch.

Mark Mulholland má na kontě dvě sólová alba (The Devil on the Stairs /2008/ a The Cactus and the Dragon /2011/), ale znát ho můžete také coby člena skotsko-francouzsko-německé formace Two Dollar Bash, se kterou vydal čtyři alba.

Zároveň je bývalým členem kapel Impure Thoughts a The Oul" Bogwarriors a nahrával taky například s Nikki Sudden a Captain Sensible.

Markův letitý kamarád Craig Ward bude českému publiku nejznámější asi ze svého dlouholetého působení v belgické indie-rockové kapele dEUS. S tou hrál během let 1995 až 2004 a podílel se na albech In a Bar, Under the Sea (1996) a The Ideal Crash (1999).

Krom toho je zakládajícím členem velebené kapely The Love Substitutes a formace True Bypass.

Znát ho můžete i jako producenta, když se mimo jiné podílel společně s renomovaným Stevem Albinim na albu The Frames For the Birds (2001).

Vzhledem k rozpětí obou muzikantů, je tedy nadmíru jasné, že jejich akustický koncert 28. února v Chill Outu Roxy slibuje zajímavý zážitek plný žánrových přesahů i skvělých instrumentálních výkonů.

Před koncertem hlavních hvězd večera se navíc můžete těšit také na zajímavý support v podání čerstvého jména na tuzemské scéně – dua Calm Season.

Únorový Roxy Late Night Acoustic Chill Out Showcase, který krom zajímavých hudebních zážitků slibuje také příjemný mejdan s hvězdami večera, začne ve 20:00.

Vstupenky koupíte v předprodeji sítí Ticketpro, Ticketportal a Tickestream za 120 korun + poplatky, na místě pak zaplatíte 180 korun.

Kapacita prostoru je omezená!

Další díl Roxy Late Night Acoustic Chill Out Showcase proběhne v březnu s kapelou The Prostitutes.

Vstupenky budou už brzy k dispozici v sítích Ticketpro, Ticketportal a Tickestream za 180 korun + poplatky, na místě pak zaplatíte 250 korun.

www.roxy.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze