Championship Music vydá řadu zajímavých nových desek

  • Championship Music vydá řadu zajímavých nových desek Fotogalerie (6)
    • 02.02.2012
    • Tisk

    Vydavatelství Championship Music zveřejnilo ediční plán na jaro letošního roku. Nechybí v …

    Sdílejte článek:

Vydavatelství Championship Music zveřejnilo ediční plán na jaro letošního roku. Nechybí v něm avizovaná nová jména, ani umělci, kteří patří ve svém žánru k tomu nejlepšímu, co tuzemská hudební scéna nabízí.

Pod hlavičkou nezávislého labelu vydají v prvním čtvrtletí roku nová alba David Koller, Ben Cristovao a Voxel nebo skupiny Kašpárek v rohlíku a L.A. V jednání je taky novinka Jana Budaře.

Už koncem roku 2011, kdy po čtyřech letech ukončil vydavatel Lukáš Rychtařík spolupráci s písničkářem Xindlem X, avizoval návrat Championship Music k primárnímu poslání. Tím je podpora nových talentovaných interpretů.

Teď vydavatelství jména těch, kdo mají rozvířit stojaté vody české populární hudby, zveřejnilo.

S novými deskami se letos na jaře budou o přízeň posluchačů ucházet popový zpěvák Voxel a elektro-popoví L.A., vítězové celostátní soutěže Pro Rock.

„Vsadili jsme na Voxela, protože nás baví ten moderní sound a jasný odkaz na mainstream bez nutnosti se zcela vymanit. Důkazem toho, že to může fungovat, je exkluzivní nasazení jeho prvního singlu ´V síti´ do playlistu nejhranějšího českého rádia pro mladé Evropa 2,“ říká Lukáš Rychtařík.

Ten stojí nejen za objevem Xindla X, ale i za počátečním úspěchem Charlie Straight, kteří jen během prvního roku existence získali tři ceny Akademie populární hudby.

„Hledání nových a zajímavých interpretů bylo od začátku naším hlavním cílem a chceme se mu věnovat i nadále. Na druhou stranu nás těší, že naše práce a způsob, jakým ji děláme, oslovuje i zkušené muzikanty, jakými jsou David Koller nebo Kašpárek v rohlíku, které zastupujeme a vydáváme. Hudba a vše s ní spojené nás baví a mám radost, že se daří. Nevidím důvod, proč bych je měl odmítat,“ dodává Rychtařík.

Ten se kromě vydavatelské činnosti aktuálně soustředí také na projekt, se kterým Championship Music plánuje rozšířit aktivity i do zahraničí.

www.championship.cz

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.